Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Double penetrasyon diyorsun :D
Bazı online oyunlar üyelikle çalışıyor mesela aynı şey diğer konsollar için de geçerli Xbox live gold gibi.

Microsoft Store için de aynı indirim geçerli ama onu belirtmemiş tabiki çünkü amaç belli :D

Bunun dışında bütün platformlar için fiyat acayip iyiymiş cidden.
Online modun içinden geçtim bile yani her şeyi yaptım sayılır ama burada beraber oynamak isteyen varsa oynarız.

Bazı online oyunlar üyelikle çalışıyor mesela aynı şey diğer konsollar için de geçerli Xbox live gold gibi.

Microsoft Store için de aynı indirim geçerli ama onu belirtmemiş tabiki çünkü amaç belli :D

Bunun dışında bütün platformlar için fiyat acayip iyiymiş cidden.
Online modun içinden geçtim bile yani her şeyi yaptım sayılır ama burada beraber oynamak isteyen varsa oynarız.
Valla oyunu satın almış birine onlineı ekstra kitlemek büyük gavatlık. Ps daha gavat o kendi ayrı fiyat kesiyor.

Size efsane haberlerim var.

Remake’lerin efendisi olarak görülen Bluepoint seneye
Metal Gear Solid Remake çıkaracağı leaklendi.

Demon’s Souls Remake ve Shadow Of Colossus Remake gibi oyunlara imza atan şirket şimdi Sony tarafından Metal Gear Solid için görevlendirildi.
Shadow of Colossus Remake farkı

Demon’s Souls Remake farkı

Bu da yetmezmiş gibi Hideo Kojima’nın 2015’de iptal edilen projesi Silent Hills’in de Sony’nin desteği ile devam ettirildiği leaklendi.

Oyunların 2021’de çıkması durumunda
seneye çıkacak olan büyük Ps5 exclusive oyunlar:
- Metal Gear Solid Remake
- Hideo Kojima’s Silent Hills
- Horizon Forbidden West
- God of War Ragnarok
- Ratchet & Clank: Rift Apart
- Gran Turismo 7

Ps5 satışları seneye nasıl bir patlama yaşayacak merak ediyorum açıkçası. Ps4 döneminde bir sene içinde sadece Gow ve Spiderman’in çıkması bile patlama yaşanmasına yetmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık