Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence 7.5 milyar gibi bir rakam verdiklerine göre bizi iki senaryo bekliyor.

Ya özel oyun kalmayacak.
ya da iki taraf kendi özel oyunlarını çıkartacak.

İkisi de bana uyar, Bethesda'yı Ps alsa hoşuma gitmeyebilirdi ama xD
PS işini çok iyi yapan ama çıkarcı ve bencil olan zengin peachler gibi. O yüzden rekabet çok önemli Xbox tarafı da güçlü olursa mutlu olan biz oluruz.

FM ne böyle son 2 yıldır 3 saat geçti 3 maç ilerledim. Detay detay detay detay,kolaya da kaçmak istemiyorum belki oyun başı diye böyledir diye düşünüyordum eskiden de alakası yokmuş.

Şu konuşmaları senelerdir yapıyorlar ve genellikle kullanıcılarını yüzüstü bıraktılar. Ne zaman Nintendo’nun gerisinde kaldılar birden konsol satışları önemsiz oldu.

Nintendo bunları sadece 2 sene içinde geçince biz cloud gaming’e önem vermeye çalışıyoruz ve konsol satışlarına önem vermiyoruz daha çok herkesin istediği yerde oynamasını istiyoruz dediler.
O zaman neden 2017’nin sonunda konsol çıkarıp üretimini durdurdunuz?
Yani şöyle konuşmaları senelerdir yapıyorlar ama Albayrağın konuşmalarından farksız.

Nintendo’nun konsolu çok mu iyi?
Hayır değil, elde 720p destekliyor sadece.
Sony’nin konsolu çok mu mükemmel?
Hayır Microsoft daha güçlüsünü çıkarmasına rağmen yinede 3 katı daha fazla sattılar.

Sistem, oyunu satmaz.
Oyun, sistemi satar.

Sony bu politikayla hem konsol hem abonelikte Microsoft’u 3’e katladı ve Nintendo bu politikayla Microsoft’u sadece 2 sene içinde geçti.

Game Pass uzun vadeli bir sistem ve zamana ihtiyacı var evet ama diğerleri Zelda, Pokemon, Animal Crossing, Gow, Ghost of Tsushima, Spiderman, Horizon ve benzeri oyunlar oynarken kimseye Game Pass ile hava atamazsın.
Exclusive birkaç oyun hariç Game Pass’daki çoğu iyi oyunu Sony zaten bedavaya dağıttı ps plus ile.

Senelerdir Exclusive önemsiz abi diyen tayfa şimdi Microsoft Bethesda’yı alınca exclusive tarafına kaydı çünkü ilk defa güçlü bir kozları oldu ve Exclusive oyun çıkmadan onun düşüncesi bile hoşlarına gitti.
Peki şimdiye kadar ne beklediniz?
Sony ve Nintendo’yu mu beklediniz?

Niye senelerdir en güçlü konsolu biz çıkarıyoruz diye hava attınız?
Her lanet konferansta Phil Spencer en iyisi biziz en iyi konsol bizde diye hava atıyordu ama oyunlar ve konsol satışları yerde sürünüyordu bu konferansı yaparken. Boşuna albayrak demiyorum bu adama. Sony ve Nintendo’nun ortalıkta boş boş hava attığını hiç görmedim ve konferansları az öz konuşmalardan oluşuyor. Hatta Sony’nin konferansları neredeyse sadece Gameplay’den oluşuyor ve sonunda tarih veriyorlar çünkü oyuncunun istediği tek şey Gameplay ve tarih başka hiçbir şey değil.
Yok şöyle yapacağız böyle yapmayı düşünüyoruz gibi şeyleri geçiniz.
Sadece boş umut verirsiniz ve kimseyi de memnun etmezsiniz.

Neyse demem şu ki böyle konuşmalarla ve iddialarla oyuncuları kendilerine çekemezler. Oyuncular icraat isteyen ve acımasız bir kitledir.

Şu konuşmaları senelerdir yapıyorlar ve genellikle kullanıcılarını yüzüstü bıraktılar. Ne zaman Nintendo’nun gerisinde kaldılar birden konsol satışları önemsiz oldu.

Nintendo bunları sadece 2 sene içinde geçince biz cloud gaming’e önem vermeye çalışıyoruz ve konsol satışlarına önem vermiyoruz daha çok herkesin istediği yerde oynamasını istiyoruz dediler.
O zaman neden 2017’nin sonunda konsol çıkarıp üretimini durdurdunuz?
Yani şöyle konuşmaları senelerdir yapıyorlar ama Albayrağın konuşmalarından farksız.

Nintendo’nun konsolu çok mu iyi?
Hayır değil, elde 720p destekliyor sadece.
Sony’nin konsolu çok mu mükemmel?
Hayır Microsoft daha güçlüsünü çıkarmasına rağmen yinede 3 katı daha fazla sattılar.

Sistem, oyunu satmaz.
Oyun, sistemi satar.

Sony bu politikayla hem konsol hem abonelikte Microsoft’u 3’e katladı ve Nintendo bu politikayla Microsoft’u sadece 2 sene içinde geçti.

Game Pass uzun vadeli bir sistem ve zamana ihtiyacı var evet ama diğerleri Zelda, Pokemon, Animal Crossing, Gow, Ghost of Tsushima, Spiderman, Horizon ve benzeri oyunlar oynarken kimseye Game Pass ile hava atamazsın.
Exclusive birkaç oyun hariç Game Pass’daki çoğu iyi oyunu Sony zaten bedavaya dağıttı ps plus ile.

Senelerdir Exclusive önemsiz abi diyen tayfa şimdi Microsoft Bethesda’yı alınca exclusive tarafına kaydı çünkü ilk defa güçlü bir kozları oldu ve Exclusive oyun çıkmadan onun düşüncesi bile hoşlarına gitti.
Peki şimdiye kadar ne beklediniz?
Sony ve Nintendo’yu mu beklediniz?

Niye senelerdir en güçlü konsolu biz çıkarıyoruz diye hava attınız?
Her lanet konferansta Phil Spencer en iyisi biziz en iyi konsol bizde diye hava atıyordu ama oyunlar ve konsol satışları yerde sürünüyordu bu konferansı yaparken. Boşuna albayrak demiyorum bu adama. Sony ve Nintendo’nun ortalıkta boş boş hava attığını hiç görmedim ve konferansları az öz konuşmalardan oluşuyor. Hatta Sony’nin konferansları neredeyse sadece Gameplay’den oluşuyor ve sonunda tarih veriyorlar çünkü oyuncunun istediği tek şey Gameplay ve tarih başka hiçbir şey değil.
Yok şöyle yapacağız böyle yapmayı düşünüyoruz gibi şeyleri geçiniz.
Sadece boş umut verirsiniz ve kimseyi de memnun etmezsiniz.

Neyse demem şu ki böyle konuşmalarla ve iddialarla oyuncuları kendilerine çekemezler. Oyuncular icraat isteyen ve acımasız bir kitledir.
Playstation fanlığı sezsem de, İyi dedin gral.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık