Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neye göre ne kadar para kazanacak bu adamlar orası önemli. Yeni Elder Scrolls oyunu çok fazla satış potansiyeli olan bir oyun olacaktır piyasadaki çok az oyunla kıyaslanır mesela çıktığı dönem. Bu adamlar game pass sisteminden nasıl bir para alabilirler ki?
GOW'ın da çok büyük oyuncu kitlesi var ama özel kalıyor, XBOX çok fazla oyuna sahip oldu pc ve kendi platformuna özel çıkarsa ps köşesinde oturup ağlar :bilmem:

Akisyon RPG mi solo oynanabiliyormu zindanlar görevler varmı ? Boyutu ne ?
Dragon age serisinin yeni çıkacak oyunu. Bişey belli değil daha. Ama saydığın şeyler eski oyunlarında vardı bunda da vardır.

gameplay gösterdikleri yerler bile oyun içi değil. Boş alanda bi savaşçının 2-3 skill atışını göstermişler. Kameraya falan bakarsak önceki oyunlardan farklı olacak.

bilgisayarda daha iyisi olabilir ama konsolda dragon age inquisition’dan daha iyi mage gameplay’ine sahip rpg bilmiyorum ben. Savaşçı pek iyi değildi. rogue da zevkliydi.

solo mümkündü ama takımla gezmek daha mantıklıydı. Solo ilk denemede zor baya. Crafting’e ve class’lara baya hakim olmak gerekiyor.

Biraz gameplay var. Oyunu aksiyona çevirmişler sanki. Stratejiye ve takım kombolarına yoğunlaşmışlardır umarım. Zaten her oyun aksiyon, bari bu değişmesin.
Sanmıyorum DA:INQ'den daha fazla değişeceğini. Benim hoşuma gitmişti açıkçası o hali. Ben fazlasıyla yükselmiş durumdayım bu oyun için. Solas'ın hikayesi de güzeldi bence.

bilgisayarda daha iyisi olabilir ama konsolda dragon age inquisition’dan daha iyi mage gameplay’ine sahip rpg bilmiyorum ben. Savaşçı pek iyi değildi. rogue da zevkliydi.
Konsol kısmında bilmiyorum ama Reaver aşırı keyifliydi benim için. Ya öleceksin ya öldüreceksin şeklinde oynuyordum çok eğlenceli oluyordu.

Sanmıyorum DA:INQ'den daha fazla değişeceğini. Benim hoşuma gitmişti açıkçası o hali. Ben fazlasıyla yükselmiş durumdayım bu oyun için. Solas'ın hikayesi de güzeldi bence.
Ben görev yapıları değişsin, shard toplama gibi saçmalıklar kalksın isterim yeter.

Bir de kontroller karışık olduğu için yapay zekanın becerememesi normal. Ama kontrol etmediğimiz karakterler fazla maldı. Da origins’in yapay zekası daha iyiydi. O geliştirilebilir.

Gameplay bi RPG için en iyi tarzdaydı bence. Aksiyon güzel ama zamanı istediğin zaman durdurup herkesi kontrol ederek strateji yapmaya kalkarsan inanılmaz oluyordu.

Artificer, assassin ve rift mage class’larıyla 3’er kez falan oynadım. Sevmiştim baya. Umarım değişmez fazla.

bi update saolsun oyun oynanmıyor şuan. Takım arkadaşın durduk yere donup kalıyor. Ve her savaşta birkaç kez oluyor. Düzeltmeden bıraktılar onu. Yoksa birkaç ayda bi girip oynuyor olurdum hala.

Neye göre ne kadar para kazanacak bu adamlar orası önemli. Yeni Elder Scrolls oyunu çok fazla satış potansiyeli olan bir oyun olacaktır piyasadaki çok az oyunla kıyaslanır mesela çıktığı dönem. Bu adamlar game pass sisteminden nasıl bir para alabilirler ki?
Kazanmıyolarki amaçları ekosistemi kurmak. Zaten başka yerlerden deli para kazanıyolar. Game pass yaptıkları ileriye dönük bir çalışma. 7-8 yıl sonra çok karlı olucak. 15 milyon üyeden son 6 ayda 25 milyona çıkmış. Hala zarar ettiklerinide belirtiyolar. Ama 10 yıl sonra Sony'nin 3 katı filan kar yapıcaklar.

Ben görev yapıları değişsin, shard toplama gibi saçmalıklar kalksın isterim yeter.

Bir de kontroller karışık olduğu için yapay zekanın becerememesi normal. Ama kontrol etmediğimiz karakterler fazla maldı. Da origins’in yapay zekası daha iyiydi. O geliştirilebilir.

Gameplay bi RPG için en iyi tarzdaydı bence. Aksiyon güzel ama zamanı istediğin zaman durdurup herkesi kontrol ederek strateji yapmaya kalkarsan inanılmaz oluyordu.

Artificer, assassin ve rift mage class’larıyla 3’er kez falan oynadım. Sevmiştim baya. Umarım değişmez fazla.

bi update saolsun oyun oynanmıyor şuan. Takım arkadaşın durduk yere donup kalıyor. Ve her savaşta birkaç kez oluyor. Düzeltmeden bıraktılar onu. Yoksa birkaç ayda bi girip oynuyor olurdum hala.
Ben shard olaylarını 2 yada 3. oynayışımda yapmıştım. O yüzden pek gözüme batmamıştı.

Dediğin gibi Gameplay aşırı keyifliydi. Çıtır çerez tiplere bam güm girip bosslarda strateji kasmak güzel oluyordu.

Ben de birden fazla sınıf denedim. Assasin denemedim sanırım bir onu da başka bir zamana saklıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık