Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savaşlar dandikti kabul ama daha dandik olanı son anda ters köşe yapar gibi elfi piyasaya sürmeleri sonra oraya koştura koştura gidip kızın tek içeri girmesini izlemek falan, çok gereksizdi. Oyunun başından beri Wild Hunt olayını yükseltip patlattılar olabilir dedik elfi kesecez baktık o da bizdenmiş dövüşemeyeceğimiz saçma sapan bir yaratık varmışta cart curt işte. Avallach'ı kesseydik bari, fena olmazdı :oleyo2:
Boşuna gömmedik o kadar :D atmosfer olarak zaten hissiyat 0.Bir de son boss epikliği diye bir şey de yok oyunda.Resmen ağaca kılıç ile vuruyordum yani.Başka bir şey yoktu.Avallach çok belli ediyordu kendisini ama oyun bize imkan vermiyordu ki kesecek.

@RedTeroR @Eustass Captain Kidd
Ciri hiç ölmüyor diye biliyorum. Son anda Geralt'la geçirdiği iyi/kötü anılara göre onunla tekrar görüşme kararı alıyor veya almıyor sanırım. İyi/kötü anıların ölümü belirlemesi saçma olur. Bu seferki oyunumda Ciri ile aramı bozacam, Yen ve Triss'e yürümeyeceğim. Bakalım Blood and Wine'ın sonunda yanıma kim gelecek? Ciri mi, Dandelion mu?
Skillige'ye gitmemi söylüyor oyun, ama şu an seviyeme uygun yan görevlere başladım. Sonra Novigrad'a gideceğim.
Skellige, Novigrad'dan sonra geliyor zaten. Bu arada yapılmamış görevlerinin tavsiye seviyesi mevcut seviyenin 6 ve daha azına düşmesin. Yoksa o görevlerden 1/15 exp alırsın. Mesela 15 seviyeysen 10 seviyeli görevden tam exp, 9 seviyeli görevden 1/15 exp alırsın.

Boşuna gömmedik o kadar :D atmosfer olarak zaten hissiyat 0.Bir de son boss epikliği diye bir şey de yok oyunda.Resmen ağaca kılıç ile vuruyordum yani.Başka bir şey yoktu.Avallach çok belli ediyordu kendisini ama oyun bize imkan vermiyordu ki kesecek.
Oyun izin verseydi o cadıları feci keserdim

O değilde Borderlands 3 ve Outer Worlds çok güzel oyunlar kimse bahsetmiyor :bilmem:

Ciri hiç ölmüyor diye biliyorum. Son anda Geralt'la geçirdiği iyi/kötü anılara göre onunla tekrar görüşme kararı alıyor veya almıyor sanırım. İyi/kötü anıların ölümü belirlemesi saçma olur. Bu seferki oyunumda Ciri ile aramı bozacam, Yen ve Triss'e yürümeyeceğim. Bakalım Blood and Wine'ın sonunda yanıma kim gelecek? Ciri mi, Dandelion mu?

Skellige, Novigrad'dan sonra geliyor zaten. Bu arada yapılmamış görevlerinin tavsiye seviyesi mevcut seviyenin 6 ve daha azına düşmesin. Yoksa o görevlerden 1/15 exp alırsın. Mesela 15 seviyeysen 10 seviyeli görevden tam exp, 9 seviyeli görevden 1/15 exp alırsın.
Dandelion gelir.Son dlcde çok bahsedildi ondan.Ne alaka anlamadım ama bağlantı kurduklarını göre o gelir.

Şu an 10. seviyeyim, en düşük 8. seviye isteyen görevler var zaten.

Geçen Sekiro oynayam dedim bir baktım Dark Soul oynuyorum hahahahaha :oleyo2:

Nameless King'i özlemişim galiba :gamyon:

Wiçir bir yere kadar tutuyor.
Sekiro da atmosfer olarak eksik geldi bana.Oyunun sonunda ortalık karışıyor.En basindan beri öyle olsa çok daya şahane olurdu oyun.

Biraz bakındım da o durumda dediğin gibi Dandelion geliyor sanırım. O zaman Ciri'yi İmparator yaparız sıkıntı yok :D
Cirinin imparator olması için imparatorun ölmesi lazım.Nasil ölüyor hiç bilmiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık