Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahsi geçen çocuklar savaş yetimi ama. Ciri'nin karşılaştığı çocuk vardı sanırım senin dediğin durumda olan. Onlar da cadılar istedi diye değil de fakirlikten dolayı çocuğu cadılara göndermişti diye hatırlıyorum.
Oradaki çocuklardan bazıları anaları babaları öldü sanıyor. Anna da masum değil. Çocuğu düşsün diye Hanımlar ile anlaşma yapıyor.

Oyunda Baron'un karısını ve çocukları kurtarabilme imkanıda var. İkisinden birini seçmekde zorluk çekenler için orta yol.

Heavy Rain’i yeni oynama şansı buldum. David Cage sen nasıl bir yazarsın be! Detroit’den sonra bir kez daha anladım ustanın ne büyük adam olduğunu.

Anna'yı insan formuna döndürmeye uğraşırken cadı avcısıyla Philippa Eilhart muhabbeti dönmüş olması lazım. Onu tanımıyorsun şu an, Iorveth yolunda ön planda olan bir karakterdi. İleride onunla ilgili görevler de gelecek, keşke oynasaydın :/
Karakteri biliyorum. Roche yolu ile oynarken de karşıma çıktı, konusrum da hatta biraz. İorveth kısmını üçüncü oyunun sonuna bıraktım. Witcher zevkim biraz daha sürsün istedim.

Yalnız bu Baron'un karısı, Kocakarılar, Ağacın Altındaki Yaratık kısımları şimdiye kadar oynadığım oyunlardaki en etkileyici kısımlardı. Hele bataklığa ilk gittiğimde daha Kocakarılar'ı bile görmeden oradan ayrılmak istedim, zaten bir müzik koymuşlar o kısımlara insan ister istemez çekiniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık