Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karakteri biliyorum. Roche yolu ile oynarken de karşıma çıktı, konusrum da hatta biraz. İorveth kısmını üçüncü oyunun sonuna bıraktım. Witcher zevkim biraz daha sürsün istedim.

Yalnız bu Baron'un karısı, Kocakarılar, Ağacın Altındaki Yaratık kısımları şimdiye kadar oynadığım oyunlardaki en etkileyici kısımlardı. Hele bataklığa ilk gittiğimde daha Kocakarılar'ı bile görmeden oradan ayrılmak istedim, zaten bir müzik koymuşlar o kısımlara insan ister istemez çekiniyor.
Bu türü sevdiysen hocam Dragon Age Origins oynamanı tavsiye ederim oynamamışsan. Tam senlik gibi duruyor.

Karakteri biliyorum. Roche yolu ile oynarken de karşıma çıktı, konusrum da hatta biraz. İorveth kısmını üçüncü oyunun sonuna bıraktım. Witcher zevkim biraz daha sürsün istedim.

Yalnız bu Baron'un karısı, Kocakarılar, Ağacın Altındaki Yaratık kısımları şimdiye kadar oynadığım oyunlardaki en etkileyici kısımlardı. Hele bataklığa ilk gittiğimde daha Kocakarılar'ı bile görmeden oradan ayrılmak istedim, zaten bir müzik koymuşlar o kısımlara insan ister istemez çekiniyor.
Kocakarılar serinin en iyi şeyi.Geri kalan hiç bir şey onlar kadar iyi değil.

Oyunu bitirdin mi ? Oyunun sonuna ne diyeceksin bakalım.

@Eustass Captain Kidd
Oyunun sonu oyunu rezil etmiş hemde bütün sonları, ben herkesin öldüğü sona ulaştım ilk seferinde ve en etkileyici olan sondu buna rağmen tırttı.

Triss'i kurtarırken mi gördün?

Baron-kocakarılar olay örgüsü güzel harbiden. Novigrad aşaması biraz sıkabilir ama oyunun diğer kısımlarını da beğeneceğini düşünüyorum.

Ben ciriyu falan kurtardım ya.Tırt olduğuna ise katılıyorum.Zerre zevk almadım son savaştan.
Savaşlar dandikti kabul ama daha dandik olanı son anda ters köşe yapar gibi elfi piyasaya sürmeleri sonra oraya koştura koştura gidip kızın tek içeri girmesini izlemek falan, çok gereksizdi. Oyunun başından beri Wild Hunt olayını yükseltip patlattılar olabilir dedik elfi kesecez baktık o da bizdenmiş dövüşemeyeceğimiz saçma sapan bir yaratık varmışta cart curt işte. Avallach'ı kesseydik bari, fena olmazdı :oleyo2:

Triss'i kurtarırken mi gördün?

Baron-kocakarılar olay örgüsü güzel harbiden. Novigrad aşaması biraz sıkabilir ama oyunun diğer kısımlarını da beğeneceğini düşünüyorum.
Skillige'ye gitmemi söylüyor oyun, ama şu an seviyeme uygun yan görevlere başladım. Sonra Novigrad'a gideceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık