Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zanaat isi ztn bi günde bitirttirio abi girion iron dager yapa yapa 100lüon lwl kasıon calıncak belli baslı yerlerde 100e yakın iron dager var onları alıosun 10günde bir cıkıor[oyun süresi] t tusuyla uyuyarak 10gün geciriosun tekrar calıp iron dager yapıosun bunlarada fire damage fln basıp onlarıda 600golda fln satıp parada ******sun dragon armor yapıosun ilk 100 oldugunda smithingin sonra legendery basıorsun smithingi bida 100yapıp lwl kasıorsun bide thiefi kasıorsun 100yapıp legendleyerek onlada lwl kasıosun cok basit yolu var bununda oyunda f8'di galiba hatırlamıom hızlı save alıor adamın arkasına gecip save ******sun %si kücük olan itemleri calmaya calısıorsun yakalandıkca geri saveye dönüorsun böle kasarak 1günde bitirirsin
Hileli yollarla oyun bitirmenin neresi zevkli.

hileli yol deil kardes bi programmı yazıoz biseymi yapıoz OYUNUN ACIGI DİOZ
Birincisi yazdığından bir şey anlayamıyoruz az nokta kullan. İkincisi açık dediğin şey hile kodu girilerek kullanılıyor. Üçüncüsü oyunun farz edelim açığını buldun. Oyunu 5 saatte bitirmenin keyfi nedir eğlencesi nedir. :artiz:

Oyun açığı geliştirici'nin gözünden kaçan bir noktadır olabilir günümüzde daha hâlâ kusursuz oyun yoktur.Lakin her ne olursa olsun oyun açığını kullanmak hiledir.

Heheyt be sounda bir 6L Basabildim :oleyo2:
700+ Fusing 22+ Exalt ama Yaptım :p
Not: Ben 22+ Exalt Harcadım ama Fiyatı 25 anca eder [ Duh :eek: ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık