Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doktor Warcraft 3 diyip sonra red alert 3 demek affedersin küfür etmekten farksız ya :D
Red alert 2 benim en sevdiğim stratejiler dendir ama 3 hikayesi dışında görsellik felan hiç hoşuma gitmemişti :(
Aynen Age of Mithology'de Age of 2 dururken mithology biraz yavan kaçıyor ama Titanların hatrına kabul ediyorum :p

Strateji olsun yeter grafik, konu fark etmez benim acımdan ayrıca Age of Mithology Titan ilkinin verdiği etkiyi vermedi bana tabi herkesin görüşü ayrıdır saygı duyarım.

Sephiros

Strateji olsun yeter grafik, konu fark etmez benim acımdan ayrıca Age of Mithology Titan ilkinin verdiği etkiyi vermedi bana tabi herkesin görüşü ayrıdır saygı duyarım.
Europa universalis 4, bence çok iyi strateji oyunu. Oyun 1444 ten başlıyor. Tam Osmanlının yükseliş çağında. Oyunu internetten araştır strateji oyunları seviyorsan beğeneceğine eminim. Ben oyunu indirimdeyken almıştım şuan 40 $'a satılıyor steamde.

Crusader Kings II de güzeldir. Ama EU4 kadar ayrıntılı ve geniş değil. Bu da şuan 40 $'a steamde.

Skyrim'de yardım lazım şimdi ben birinden 850 gold eden bir kolye çaldım ama satamıyorum hiç bir dükkanda neden acaba bilen var mı ?
onu satabilmen icin hitabet var onu gelistirmen gerek hitabette acılıor hitabetini gelistirmek icinde birseyler alıp satman gerekiyor yada Solitude'de ozanlar var sarkı söyleyen bi yer orayı bulcaksın ordada görevci bi herif var icerde dolanırken bulabilirsin o herif para karsılıgı hitabetini gelistirio

EE diye bir oyun vardi. Fazla bilinmiyor ama ilginc bir oyundu. Tas devrinden basliyordun robot savaslarina kadar gidiyordu. Arkadaslarla int. cafede oynamistik bir ara. Tam adi aklimda degil hatirlayinca yazarim.
Edit: Empire Earth mis oyunun adi.
onu satabilmen icin hitabet var onu gelistirmen gerek hitabette acılıor hitabetini gelistirmek icinde birseyler alıp satman gerekiyor yada Solitude'de ozanlar var sarkı söyleyen bi yer orayı bulcaksın ordada görevci bi herif var icerde dolanırken bulabilirsin o herif para karsılıgı hitabetini gelistirio

Ben hirsiz loncasinda satiliyor bir tek die biliyordum.

Europa universalis 4, bence çok iyi strateji oyunu. Oyun 1444 ten başlıyor. Tam Osmanlının yükseliş çağında. Oyunu internetten araştır strateji oyunları seviyorsan beğeneceğine eminim. Ben oyunu indirimdeyken almıştım şuan 40 $'a satılıyor steamde.

Crusader Kings II de güzeldir. Ama EU4 kadar ayrıntılı ve geniş değil. Bu da şuan 40 $'a steamde.
Önce crusader kings 2 de tengriyi dünya çapında yaydım sonra çok geliştim bizansı selçukluyu ve abbasileri yendim
Müslüman ve ortadoxları yok ettim hepsi tengriye iman etti
Sonra 1377 yılının eylülüne kadar geliştim tek düşmanım ffansaya vikinglerle saldırdım ama ortaduğudan almanyaya her yer benim.
Ama benim 7 erkek 5 kızım olunca bir anda saçmaladım kavim göcü oldu ben ingilterede almqnlar ortadoğuda vikingler ve araplar anadoluda balkan slav ırkları arabistan da fransa olduğu yerde.
Bu bitsin bu savei eu4 de yükliycem çok farip şeyler olacak...

yok hitabetlede satabiliosun hitabet satma alma isine yarıor daha fazla paraya satıp daha ucuza alıorsun ama pek ise yaramaz skyrimin cok acıkları var ben bi güne oyunu bitiriorum yapcak bisey kalmıor

yok hitabetlede satabiliosun hitabet satma alma isine yarıor daha fazla paraya satıp daha ucuza alıorsun ama pek ise yaramaz skyrimin cok acıkları var ben bi güne oyunu bitiriorum yapcak bisey kalmıor
Nasil bitiriyorsun ya 1 gunde. Ben ugrastiydim bir ara bayaa. Zanaat falan islerine hic girmememr ragmen 1 kac hafta surduydu oyun. Ama onume gelen tum yan gorevleri falan yapmaya ugrastiydim.

zanaat isi ztn bi günde bitirttirio abi girion iron dager yapa yapa 100lüon lwl kasıon calıncak belli baslı yerlerde 100e yakın iron dager var onları alıosun 10günde bir cıkıor[oyun süresi] t tusuyla uyuyarak 10gün geciriosun tekrar calıp iron dager yapıosun bunlarada fire damage fln basıp onlarıda 600golda fln satıp parada ******sun dragon armor yapıosun ilk 100 oldugunda smithingin sonra legendery basıorsun smithingi bida 100yapıp lwl kasıorsun bide thiefi kasıorsun 100yapıp legendleyerek onlada lwl kasıosun cok basit yolu var bununda oyunda f8'di galiba hatırlamıom hızlı save alıor adamın arkasına gecip save ******sun %si kücük olan itemleri calmaya calısıorsun yakalandıkca geri saveye dönüorsun böle kasarak 1günde bitirirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık