Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu PoE nasıl bir oyundur yahu. bildiğin kayboldum. :oleyo2:
Diablo 2 oynamadın mı hiç :oleyo2:
PoE şuanda türü olan diğer oyunlara göre görsellik açısından Diablo 2'yi andırsa da,metası hiçbirine benzetilemez derece de sağlam bir oyundur.Skill barı diye bir unsur bulunmamasıyla birlikte , vereceğin 100'den fazla pasif özelliğiyle herhangi bir sınıfla istediğin sınıfı oynuyormuşsun hissi verebilirsin.Skill diye birşey oyunda bulunmuyor,fakat düşen yada görev sonu kazandığın gemler sana skill vasfında özellikler sunuyor.Ayrıca oyunda para gibi birşey söz konusu değil,sırf farm yapmakla alakalı bir oyun.3 tane zorluk seviyesi olmasına karşın farm yaparken düşürdüğün Legendary Map parçalarını birleştirerek , değişik mapler açabiliyorsun 60 level'dan sonra..

Kısacası oynamanı tavsiye ederim ^^
POE'nin tutmamasının sebebi o işte Youtube'dan iyi bir oynanış videosu yada birinin yaptığı build görmeden bu ne **** diyerek oyunu bırakan çok kişi olmuştur :D

Heroes of might and magic 7 çıkıyor
Bioware yeni oyun çıkarıyor
Witcher 3 videosu yayımlandı
Siz hala poe(evet sürekli 40dan sonra ölüyom oyunu beceremedim gıcığım)
Hiç bi oyunun, Skyrim kadar mükemmel bi konusu olamaz sanırım.
Planescape, darksun shattered dims. Ultima 6 7 8, krondor serisi neverwinter nights 2, baldurs gate serisi, kotor serisi, might and magic4 6 7 8, system shock, witcher serisi, eye of beholder 2, diablo 2,dragon age origins, birthright, vamrire the masquarade, morrowind, shadowrun dragonfall...
Bunlar bide skyrimin olduğu söylenen rpg oyunlar.
Oo daha nasıl oyunlar var skyrim yanında 1 lirayla oynanan parmak futbolu kalır...
Ha elder scrolls serisi lore ve evreni diyorsan cidden çok iyidir ama yine yetersiz...

Gayet akıcı eğlnceli bir oyun. Fena sardı ama staj sağ olsun pek vaktim kalmıyor... Tek tabanca takılıyoruz yok mu kimse arkadaş ekleyelim. :D

Daha 36 lvlim. 40 lvlda ne ola ki? :gamyon:

Heroes of might and magic 7 çıkıyor
Bioware yeni oyun çıkarıyor
Witcher 3 videosu yayımlandı
Siz hala poe(evet sürekli 40dan sonra ölüyom oyunu beceremedim gıcığım)
Noob :ehe:

M&M 3'ten sonra ben hiç birini tutmadım 5 biraz güzeldi görsellik olarak onun dışında 0
Witcher - oynamadım yalan yok bir ara denedim ama görevleri geçemeyince bıraktım :D

Not: Diablo 2 oynadıysan benim gibi POE süper oyun tavsiye ederim :oleyo2:
Gayet akıcı eğlnceli bir oyun. Fena sardı ama staj sağ olsun pek vaktim kalmıyor... Tek tabanca takılıyoruz yok mu kimse arkadaş ekleyelim. :D

Daha 36 lvlim. 40 lvlda ne ola ki? :gamyon:
Ekle beni SteelSkull geçemediğin yer olursa yardım ederim.

Not: Nick dandik evet:ehe:

POE'nin tutmamasının sebebi o işte Youtube'dan iyi bir oynanış videosu yada birinin yaptığı build görmeden bu ne **** diyerek oyunu bırakan çok kişi olmuştur :D
Bende ilk başta öyle demiştim ama biraz oynayınca Diablo2'yi ne kadar özlediğimi anladım :D Aslında tekrar başlayabilirim hani :D

Crysis 2 yi bitirdim. Oyun fbs alanında en iyisidir gerek konu gerek grafik, tabi türk yapımı olması ve oyunun orjinalin türkçe olması bambaşka bişe ben ilk defa türkçe dublaj gördüm bi oyunda o ayrı bi zevk zaten. Hele o adamların küfür edişi yokmu, gerçekte öle küfür edilemez o derece yani.
fbs tarzı seven arkadaşlar ölmeden önce bu oyunu oynayın.

Poe sıkıyor bi noktadan sonra vuruş hissi çok iyi değil ki vuruş hissi hack & slash türünün en olmazsa olmaz özelliğidir.
Vuruş hissi yok derken ? Gore itemi kullan bak nasıl zevkli :D
düşmanlar sivilce gibi patlıyor :ehe:

O değil haftaya 2.1 mi ne gelecekmiş RF build nerf yedi şimdi ben nasıl oynayacağım bu oyunu :ühü:

Vuruş hissi yok derken ? Gore itemi kullan bak nasıl zevkli :D
düşmanlar sivilce gibi patlıyor :ehe:

O değil haftaya 2.1 mi ne gelecekmiş RF build nerf yedi şimdi ben nasıl oynayacağım bu oyunu :ühü:
Yok demedim çok iyi değil dedim hacı. İmkanım olsa diablo 3 oynarım misal poe yerine ve bunun nedeni grafik değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık