Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Overlord (Ölümün Hükümdarı)

Mangası herşeyi atlayarak çizilmiş. Novelin 9.cildini de ingilizceye çevirdiler ama yakında kaldıracaklarmış yenpress(novel kasabı)'in baskısı sayesinde.
Anime novele yakın yapılmış, birebir vermek çok zor tabii ki, Ana karakterin emrindeki npcler ve nazarick dışında geri kalan şeyleri umursamaması, yeri geldiğinde gaddar yeri geldiğin altında bir hinlikte yatsa merhametli olması vb şeyler çok ayrı bir novel.
Cild 9 itibariyle,
Nazarick'i dünyaya açtı ve kurduğu ülkenin tanınma savaşında Gazef ve krallığı ile savaştı. Tek başına yaptığı bir büyü ile 245.000 kişilik orduyu 4 kişi hariç öldürdü ve pekte önemsemedi. Gidişatı dolayısıyla seri içinde de söylediği insanlığını çoktan kaybetmiş olabilir ve Ainz kişiliği ile daha da bütünleşmeye başladı.

akala

yanlışın var herkesi öldürmedi kral ve soyluların belli kısmı hayatta dediğin gibi olsa e rantel hangi kararla teslim ederlerdi.

akala

öldürülmediler üldürülseler kral konseyi nasıl toplayıp karar alıyor hiziplerin zayıflamasına rağmen e rantel teslimiyetinni kabul ettiklerini belirtiliyor zaten dikkattli bakarsan soylular kraldan önce terkediyorlar meydanı gazef olayından sonra ise ainz fikrinin değiştirip geri çekiyor kuzucukları gazefi yanına çekmek için restlemişti tutmayınca vazgeçti asıl amacına gölge düşerdi yoksa herkes ölse kimi yönetecekti zaten kertenkele tarzı korku verdi önden

izlemeyen varsa izlesin devami gelmesi iyi oldu zaten ne kadar anime varsa bitirdim arada op ye bakıp ağliyorum efektleri görünce

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık