Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Overlord (Ölümün Hükümdarı)

evet ama zaten noveldeki çoğu şeyi atlamışlar yani anlatmıyorlar ki bunlar önemli detaylar mesela bölümde
8 açgözlülük kralı ve 6 yüce tanrı
mı ne diyor onlar çok önemli ve novelde yazıpta animede geçmeyen detaymış yani normalde izlerken bu bilginin izleyiciye verilmesi gerekiyormuş

Bazı kişiler onu savaşçı saygısından dolayı yazmış hani şu buzun içindeki herif yüzünden. Herkes farklı konuşuyor bu konu hk
Buzun içindeki heriften etkilenip aksiyon almasından ziyade kendi efendisi yüzünden savaşçı ruhuna sahip biri. O yüzden Brain ile karşılaşmadan önce de siviller için güç kullanmıyor, adil ve acısız bir ölüm sağlıyor diye yorumladım. Yalnızca Brain ile karşılaşınca savaşa ve savaşçılara saygısından ötürü fiziksel saldırıya geçiyor.

Uzun uzun yazmak istemiyorum o yüzden kısa tutucam. Muazzam bir sezonu. Bazen sıksa ve boş bölüm dedirtsede (özellikle 12. bölüm) final ile aşırı tatmin etti. Sezon finalini bekleyen arkadaşlarda başlar artık. Bitince yazsınlarda uzun uzun konuşalım. 😁

Final beni niye tatmin etmedi bilmiyorum, son sahne çok iyiydi orası ayrı tabi. Çerezlik diye başladım favorilerime adını yazdırdı iyi ki izlemişim.

Son bölüm itibariyle en az iki yıl en fazla da dört yıl olmak üzere araya girmiş bulunmaktayız. Hepimize geçmiş olsun.

Bölüm tamamen konuşma üzerinden ilerlediği için beni pek tatmin etmedi. Bu adamlar sezon finaline kadar gelip gelip orada patlıyorlar ve bu dört sezondur böyle. Belki ilk sezon farklıdır ki üzerinden çok uzun zaman geçtiği için hatırlamıyorum maalesef.

Krallığın yok edilişini kesinlikle görmek isterdim o mahşer gününü görmek isterdim, insanların acı ve umutsuzluk içinde kendilerini kurtarmak için birbirlerini ezdiklerini görmek isterdim, savaş sahnesi de hiç savaş gibi yaşanmadı. Görmek istediğim çok şey olmasına rağmen hiç birini göremedik.

Bu sezon, öncekine kıyasla daha iyi gibiydi ama yine de bir şeyler eksikti. Ainz ve kat muhafızları arasındaki diyaloglara daha fazla zaman verselerdi keşke. Momon'u da göremedik bu sezon, Momon olarak yaşadığı hikayeler de güzel oluyordu görmeyi isterdim.

Noveli okuyanlar genel olarak beğenmemişler ki ben de tam olarak beğendiğimi söyleyemem, çıkacak olan film ile birlikte belki novele de başlarım, bilmiyorum. Gerçi henüz iki cilt varmış çıkmayan, seri bittikten sonra baştan sona okumak da fena olmaz.

Genel olarak ortalama üstü bir sezon, eksikleri var mı var ama üçüncü sezondan sonra iyi geldiğini söylemeliyim. Biraz daha üst kademe isimlerle haşır neşir olsak artık. Seviyenin yükselmesi lazım.

Uzun zamandır listemdeydi ve seri bayağı başka bir seri çıktı. Mükemmel olan bir başka isekai animem daha oldu.
Keşke en azından filmi yayımlanana veya son sezon çıkana kadar sabır etseydin, uzun zamandır bekliyoruz filmi. Sağlam bir isekai ve dark fantasy animesidir, dark fantasy kategorisinde bir isekai bulmak cidden çok zor ve eğer alıştıysan belli bir süre sonra açlık çekiyorsun diğer animeler karnını doyurmuyor.

Keşke en azından filmi yayımlanana veya son sezon çıkana kadar sabır etseydin, uzun zamandır bekliyoruz filmi. Sağlam bir isekai ve dark fantasy animesidir, dark fantasy kategorisinde bir isekai bulmak cidden çok zor ve eğer alıştıysan belli bir süre sonra açlık çekiyorsun diğer animeler karnını doyurmuyor.
Dark fantasy konusunda hemfikirim. Ainz'in gerçekte kim olduğunu da çok merak ediyorum. Novel olarak çok ilerde olduğunu söylüyorlar. Finale de yaklaşıyormuş. Ancak seri çok yavaş geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık