Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) KFL Nostalji ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşımı herkes kabul ederse yazarım diye bekliyorum forumdan değil sonuçta kenpachi'ye de sordum ama henüz cevap vermedi.
Ekle gitsin düzenli oynuyorsa iyi olur lig açısından. Mesela Will'in kardeşi Goku'da forumdan değil ama en düzenli oynayan oyunculardan biri. Korsanfan liglerinin demirbaşlarından biri. O alıntıladığın Goku bizim Goku değil yani :D

Ekle gitsin düzenli oynuyorsa iyi olur lig açısından. Mesela Will'in kardeşi Goku'da forumdan değil ama en düzenli oynayan oyunculardan biri. Korsanfan liglerinin demirbaşlarından biri. O alıntıladığın Goku bizim Goku değil yani :D
Peki o zaman ekliyorum kenpada gelirse 14 oluyoruz hala yetersiz gibi.

En gıcık iş zaten, adam toplamak. Bakayım bende o zaman sözde karışmıyordum. Kuralarda kim bilir ne hileler dönecek.
Valla destekleyin ben forum dışından bir arkadaşımı da yazdım düzenli oynuyor ayrıca bizim kalabalık lige özeniyor diye varsa öyle tanıdıklarınız onlarıda alalım illa forumdan olsun diye millete ısrar ediyoruz sonra bırakıyorlar :üzgünüm:

Valla destekleyin ben forum dışından bir arkadaşımı da yazdım düzenli oynuyor ayrıca bizim kalabalık lige özeniyor diye varsa öyle tanıdıklarınız onlarıda alalım illa forumdan olsun diye millete ısrar ediyoruz sonra bırakıyorlar :üzgünüm:
Sen çağır oyunagelsin bir de takma ad buluruz tamamdır.:D
Dışardan getirdiğim adam şampi oldu dün kim demiş dışardan eleman uymaz diye. Gokunun bir akadaşınıda getirecektim komşumuz, veto ettiler zamanında.

16-18 kişiye ulaşır diye tahmin ediyorum. Bir kaç gün bekleyelim. Ligi Cumartesi yada pazar açalım derim. Bir kaç gün tatil olmuş olur.

16-18 kişiye ulaşır diye tahmin ediyorum. Bir kaç gün bekleyelim. Ligi Cumartesi yada pazar açalım derim. Bir kaç gün tatil olmuş olur.
18 kişiye ulaşırsa güzel olur 3-5 gün bekleriz zaten hem herkes biraz soluklanmış olur :good: lig isteklerini alır anket açarız 2 güne, anket sonuçlarını da 3 gün bekleriz ardından başlarız acımasızca ölüm kalım savaşına:mincika:bu sezonda şampiyon olamazsam zaten uzun bir ara verip inzivaya çekilirim :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık