Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) KFL Nostalji ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçekten oynamak isteyen arkadaşlara sesleniyorum tüm katılımcıların elinden geleni yaptığı bir ligde oynamak çok zevkli bir kişi bile bırakırsa rekabet seviyesi düşüyor :( o yüzden eğer gerçekten istiyorsanız katılın lütfen.

Oynamak isteyen cengaverler (şimdilik)

@GeorgeRMartin
@Riful
@kadir †.
@Daredewill
@Will of D.
@Tombe
@DrBlackPow
@goku(will'in kardeşi)
@mfaruk
@troyssi55
@IceTeaSama
@Bavs
@ufukkrc
@LawZoro
@[Shank's]
@Rob Lucci
@Rintarou Okabe
@serimu

Takımlar

1 - Africa All Stars
18- Argentina
11- Belgium
12- Brazil
Czechoslovakia
10 - England
13- France
2 - Germany
15- Italy
3 - Netherlands
7 - Portugal
8 - Scandinavia
9 -Soviet Union
5 - Spain
14-Sweden
4- Turkey
6- UK and Ireland
Uruguay
16- World All Stars
17-Yugoslavia

Nickler

GeorgeRMartin 10

Riful 8

kadir †.6

Daredewill 1

Will of D. 3

Tombe15

DrBlackPow18

goku(will'in kardeşi) 14

mfaruk 2

troyssi55 13

IceTeaSama 4

Bavs 11

ufukkrc 5

LawZoro 9

[Shank's] 17

Rob Lucci12

Rintarou Okabe 16

serimu 7

Son düzenleme:
Beni eklersin oynayacak listesine. Açmışsın şimdiden umarım iyi dolar da başlarız, bu sezon kimsenin bırakmaması dileğiyle :D

Beni eklersin oynayacak listesine. Açmışsın şimdiden umarım iyi dolar da başlarız, bu sezon kimsenin bırakmaması dileğiyle :D
Amin umarım öyle olur :)

Yaz yaz bırakmadım da dikişte tutturamadım bu sezon :)
Orjinal kadro ile oynama takıntını bırakırsan eminim zirveye ortak olursun Kadir :D

@GeorgeRMartin Yeni konu hayırlı olsun. lig ne zaman, hemen başlamayacaksanız bende gelirim. Kolay gelsin.
Bakalım ara vermek isteyen çok arkadaş var diye ufak bir lig kuralım 8 takımlı falan diyoruz biraz sündürürüz senin hatırına 3-5 gün :good:

normal lig ise ekle benide
Sen bana kamp basıyon seni eklemem :rolleyes: Şaka şaka gel tabi :D

Saçmalamayın la 8 takımlı lig mi olur. Bu lide şampi olan kendine şampi oldum demesin.:D:mincika:

Ara verelim derken 3-5 gün bekleyelimi kastettim siz ne anlamışsınız.

Bu sezon önerim Fransa Ligi e Nostalji Kupası A. Nostalji de transfer yok ama gerek de yok. Ülke tarihinin een efsane yıldızlar karması bir nevi. Tüm takımların hedefi 10 ve birbirlerine hemen hemen denk. Türkiye de varmış.
Lig 20 takımlı ve Dünyanın en güçlü ülkeleri yer alıyor. Merak eden vara baksın bence çok zevkli olur. Tüm takımlar neredeyse eşit ve kadrolar +90'dan oluşuyor.

8 takımlı ligle vakit kaybetmeye lüzum yok.3 gün içinde anketi oluşturup sonucu bellirleyelim.

Fransa Lgi
Nostalji Kupası A
Türkiye Ligi

Hemen bu ligleri oylayıp seçelim derim ligimizi.

Saçmalamayın la 8 takımlı lig mi olur. Bu lide şampi olan kendine şampi oldum demesin.:D:mincika:

Bu sezon önerim Fransa Ligi e Nostalji Kupası A. Nostalji de transfer yok ama gerek de yok. Ülke tarihinin een efsane yıldızlar karması bir nevi. Tüm takımların hedefi 10 ve birbirlerine hemen hemen denk. Türkiye de varmış.
Lig 20 takımlı ve Dünyanın en güçlü ülkeleri yer alıyor. Merak eden vara baksın bence çok zevkli olur. Tüm takımlar neredeyse eşit ve kadrolar +90'dan oluşuyor.

8 takımlı ligle vakit kaybetmeye lüzum yok.3 gün içinde anketi oluşturup sonucu bellirleyelim.

Fransa Lgi
Nostalji Kupası A
Türkiye Ligi

Ara deyince bende 30 gün falan sandım zaten her ligin kurulması 3 -5 günü buluyor ne kafamızı karıştıryorsun :D tamam o zaman yine güzel bir lig kuralım bana hepsi uyar 3-5 günde bekleriz :good: belki başka ligler için de talep gelir anketi bu günün sonunda açarız.

Fransa Lgi
Nostalji Kupası A
Türkiye Ligi

El atmasam lig kurulmayacaktı be ! Resmen bir geleneğin sonunu getirecektiniz !! Utanın !!! 8 kişiyi gyj yok diye dedim adam bulamayız ama gelen olursa kurulur büyük lig.

@GeorgeRMartin Yeni konu hayırlı olsun. lig ne zaman, hemen başlamayacaksanız bende gelirim. Kolay gelsin.
Sen geçen sezonda ara imasında bulunduğun için tekrar ara deyince sana ısrar edip zoraki oynatmak istemedim. Oynayacaksan zaman söyle zaten kişilerin toplanması ve anket bir süre tutar. Ona göre belirleriz.

Ara deyince bende 30 gün falan sandım zaten her ligin kurulması 3 -5 günü buluyor ne kafamızı karıştıryorsun :D tamam o zaman yine güzel bir lig kuralım bana hepsi uyar 3-5 günde bekleriz :good: belki başka ligler için de talep gelir anketi bu günün sonunda açarız.
Oynayacak kişileri birinci mesaja ekle de görelim kaç kişiyiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık