Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) KFL Nostalji ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5-10 gün süren bir aradan bahsettim ya, zoraki adam toplayınca olmuyor. Hala tam oynayan kadroyu oluşturamadık. Siz toplayın ben gelirim.

El atmasam lig kurulmayacaktı be ! Resmen bir geleneğin sonunu getirecektiniz !! Utanın !!! 8 kişiyi gyj yok diye dedim adam bulamayız ama gelen olursa kurulur büyük lig.
Len sen gene işleri aceleye getiriyorsun. :mincika::mad: Ben bir kaç gün bekleyecektim sadece. Sen köşende dur garışma! :D
8 takımlı lig kuraacakmış ! :artiz: Herhalde herhalde mahalle maçı ligi istiyorsun.:oleyo2:

OSM'ye son verenin bizzat ben alnını karışlarım la !

@GeorgeRMartin Sen birde önceki sezon katılımcılarına tek tek sor bu seonda oynayacak mı diye? Troysi, Serimu, Kenpaçi, Bavs, Faruk, Oğulcan, IceTea, muhtemelen oynarlar.
Zagret de geri dönecekti.
Yani normalde 15 - 16 kişiyi bulmamız gerek.

Len sen gene işleri aceleye getiriyorsun. :mincika::mad: Ben bir kaç gün bekleyecektim sadece. Sen köşende dur garışma! :D
8 takımlı lig kuraacakmış ! :artiz: Herhalde herhalde mahalle maçı ligi istiyorsun.:oleyo2:

OSM'ye son verenin bizzat ben alnını karışlarım la !

@GeorgeRMartin Sen birde önceki sezon katılımcılarına tek tek sor bu seonda oynayacak mı diye? Troysi, Serimu, Kenpaçi, Bavs, Faruk, Oğulcan, IceTea, muhtemelen oynarlar.
Zagret de geri dönecekti.
Yani normalde 15 - 16 kişiyi bulmamız gerek.
Almanya liginde bırakmadan devam eden arkadaşlara sordum oynamak isteyenleri ekleyeceğim. Zagret kim forumda da bulamadım osm'de de :( ulaşabiliyorsan sen ulaş ona sor ekleriz oynayacaksa. Goku yazdım etiketledim ben ama o goku o goku mu emin değilim bi baksana :D
Bu arada benim bir arkadaşım osm oynuyor düzenli bizim lige çok özeniyor rekabeti bol katılımcı çok diye eksik kalırsanız beni öner dedi kabul ederseniz onuda ekleyeyim yarı yolda bırakmadan oynar ben kefilim.

Son düzenleme:
Eskiden kurulan liglerde oynamış herkese sordum elimden geldiğince fakat pek olumlu cevap alamadım :üzgünüm:@Daredewill @Riful @Will of D. tanıdığınız oynayacak kişiler varsa diplomatik faaliyetlerde bulunun da sayımız artsın :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık