Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Orta Dünya'daki En Kötü Karakter

En kötüsü?

• Melkor

Kullanılan: 40 78.4%
  • Sauron

Kullanılan: 5 9.8%
  • Ungoliant

Kullanılan: 1 2.0%
  • Gothmog

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ancalagon

Kullanılan: 0 0.0%
  • Witch King

Kullanılan: 1 2.0%
  • Glaurung

Kullanılan: 4 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Benziyor dedim. Gerçekten benziyor. Burada da Eru Melkor'u yok edebilir. Yanlış anlaşılmalardan dolayı böyle olmuş. Arkadaşlar Eru olaylara çok nadiren karışıyor, Manwe yardım isteyince felan. Onun dışında Eru'nun pek birşey yaptığı yok müziklerden sonra. Melkor'u yok edemeyen Eru değil, Valar'dır. Malum son savaşta Valar Melkor'u yakalamış, yok edemediklerinden onu boşluğa itmişlerdir.

Eru'yu tek yaratıcı olarak görün, aynı İslam gibi.
Bu mangada erunun durumu harici komple ayni :)

Saf evil karakterleri yazıyorum. Melkor'un yanında Feanor kim :ehe:
Feanor sadece kötü demek bu totoşu övmek demektir, bu şerifsiz, alcak, ibne, kardeş katili,soysuz, aciz, doyumsuz, para göz, karaktersiz, kalleş, güvenilmez, yalancı, ahlaksız, hayin, bir ırkın kaderini piç eden 5 para etmezin soysuz, itin tekidir.

Feanor sadece kötü demek bu totoşu övmek demektir, bu şerifsiz, alcak, ibne, kardeş katili,soysuz, aciz, doyumsuz, para göz, karaktersiz, kalleş, güvenilmez, yalancı, ahlaksız, hayin, bir ırkın kaderini piç eden 5 para etmezin soysuz, itin tekidir.
Sakin kanka :D Ben de sevmiyorum Feanor'u. Kendi hırsı için nice canlara kıymış, ırkından binlercesinin ölümüne sebep olmuştur. Bu Silmarilleri büyük ihtimalle Melkor sayesinde yapmayı öğrendi zaten. Noldor Melkor sayesinde bu kadar gelişti. Silah vs yapmayı hiç bilmeselerdi bakalım Melkor'a karşı gelebileceklermiydi.

Sauron'un kötülüğü daha şekil geliyor çünkü yeteri kadar güçlü değil ve fitne fesat alemlere akarak içinden geçiyor orta dünyanın. Melkor'sa kötülüğün varlığının sebebi yanlış hatırlamıyorsam, kötülük bu adamla doğuyor lan. Melkor'un yaptığı onca peachliğin üstüne her defasında aftan yararlanıyor olması da müthiş bir olaydı.

Sauron'un kötülüğü daha şekil geliyor çünkü yeteri kadar güçlü değil ve fitne fesat alemlere akarak içinden geçiyor orta dünyanın. Melkor'sa kötülüğün varlığının sebebi yanlış hatırlamıyorsam, kötülük bu adamla doğuyor lan. Melkor'un yaptığı onca peachliğin üstüne her defasında aftan yararlanıyor olması da müthiş bir olaydı.
Bilgilendirmede bahsettim. Evet Melkor'a kötülüğün yaratıcısı diyebiliriz. Sauron'da Melkor'da aynı. Sauron efendisine çekmiş :D İkiside af diliyor köşeye sıkışınca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık