Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Orta Dünya'daki En Kötü Karakter

En kötüsü?

• Melkor

Kullanılan: 40 78.4%
  • Sauron

Kullanılan: 5 9.8%
  • Ungoliant

Kullanılan: 1 2.0%
  • Gothmog

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ancalagon

Kullanılan: 0 0.0%
  • Witch King

Kullanılan: 1 2.0%
  • Glaurung

Kullanılan: 4 7.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Silmarilleri Melkor'dan önce yapıyor bu degişik. Zanaatkarlıgı Aule'den ögrendi diye düşünüyorum ben. Kitapda geçiyormu hatırlamıyorum ama Melkor affedilmeden önce yaptıgına eminim Silmoları.
Zanaatkarlığı zaten üst seviye biri feanor , karısıda ve karısının babasındanda oğreniyor daha demin okudum kitaptan + olarak karısının babası ,auleden ögreniyor

Silmarilleri Melkor'dan önce yapıyor bu degişik. Zanaatkarlıgı Aule'den ögrendi diye düşünüyorum ben. Kitapda geçiyormu hatırlamıyorum ama Melkor affedilmeden önce yaptıgına eminim Silmoları.
Bilmiyorum da ben Melkor'un bunların arasına fitne sokup zanaatkarlık öğrettiğini hatırlıyorum. Tabii Valarda Elflere çok şey öğretmiş.

Hayır Melkorla savaştıklarında bile Elfler var ama Valar sonradan öğreniyor hatta Melkor Valardan önce ögreniyor Elferi.
İlk savaşta Elfler dünyaya yeni gözünü açmış gibi bu Valar'ı öfkeli görünce korkuyorlar tabi Valar'da ebeveynleri gibi bunlar nasıl şey neye benziyorlar diye merak ediyorlar davet ediyorlar. Valar'ın Elflere karşı sempatisi de bundan dolayı bence.

Son düzenleme:
Elfler ilk savaşta dahi uyanıklar diye biliyorum ben ama kimsenin haberi yok hatta ilk bunları melkor keşfediyo diye hatırlıyorum? Kitabı birdaha okumak lazım.
Elfler İlk Çağ'da Melkor İki Lamba'yı parçaladıktan sonra dünyaya geliyor. İlk önce evet Melkor Orta Dünyada olmasından dolayı kendisi keşfediyor ve Elfleri Orclara çeviriyor. Elflerin Valar'dan korkma sebebi de budur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık