Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece'in En Önemli Özellikleri

• Konbuyu başlatan $abo
  • Başlangıç tarihi

Üye silindi 1004

Koca bir evren ve evrene yakışan bir lore'a sahip olması.

Roronoa Zoro

Dövüşleri? Luffy vs Lucci den beri düzgün dövüş görmedik ki. Ben kurgusunu ve olayları birbirine bağlayışını seviyorum
Ben de . Ayrica bu kadar dovus uzerine kurulu olmasina ragmen komedi ve duyguya da agirlik verebiliyor olmasi one pieceyi essiz yapiyor

Abi baştaki karakterin harbi saf olması ve canının istediğini yapıp istediği gibi yaşaması , ayrıca dünyanın anasını bellemiş biri olarak hala ufacık şeylerle hayvan gibi mutlu olabilmesi beni en çok bağlayan özellikleri hikayenin ki hepimiz günümüzde mutlu olmak için türlü yollar arıyoruz ama çok zor mutlu oluyoruz .Tabi ben gerçek mutluluktan bahsediyorum , ayrıca yazar-çizer karakterlere o kadar güzel bağladı ki bizi onların mutluluğuna ve üzüntüsüne gayette güzel ortak oluyoruz ve başardıkları her güzel şey ile bizde haz duyuyoruz. Benden bu kadar :D

Üye silindi 1004

Bir Japon'un gözünden Dünyayı ve tarihi baştan görmek. Onun bakış açısıyla bunları tekrar izlemek/okumak. Toplumsal ve tarihsel göndermeler.
Yaşayan bir evreni okumamız. Her hareketin ve olayın başka bir şeyleri tektiklemesi. Her karakterin bir önem teşkil etmesi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık