Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece'in En Önemli Özellikleri

• Konbuyu başlatan $abo
  • Başlangıç tarihi
Ben her büyük arcda ağlayan birini görmekten bıktım. Naminin ve robinin bir arcda duygusal olması gayet normal ama sanji biraz fazla saçmaydı adamın karakterine baya ters.Açıkcası her olayın son saniyede kurtarılması benim için çok sıkıntı değil.Ölüm olayına geleceksek kesinlikle katılıyorum çok az.Bide seriden şuana kadar anladığım kadarıyla luffy'nin olmadığı bir yerde diğer karakterlerin gücünü göremeyez.Oda galiba ben karasakal olsun kaido olsun gücünü görünce herkesin şaşırmasını istiyor ama ne yazıkki insanları tatmin etmiyor bende dahil kesinlikle daha fazla vs görmek istiyorum
Luffy yok diye zoro ve diger tayfa üyeleri napıyor onları bile göremiyoruz en azından onları gösterse

Kid için başladım ve o yüzden de devam ediyorum.Kidin seri sonunda Luffy ile kklık için kapıştığını görmez isem boşa geçmiş zamanıma yanarım da yanarım.

Zaman atlaması sonrası balıkadam adasında neredeyse seriyi bırakıyordum.Allahtan Doflamingo gibi bir karakter ortaya çıktı da biraz baģlanabildim seriye.

-Karakter çizimleri başlamam'da ya da devam etmemde bir etkisi olmadı hatta geç başlamamda ya da beğenmekte zorlanmamda etkisi oldu diyebilirim.
Bununla birlikte seriye devam ettikçe Karakter çizimlerine alıştım (kadın karakter dışında) ve Oda'nın hayal gücüne'de hayran kaldım.

-Akıl almaz dövüşler- ya da -Villianlar/Kötü Adamlar- neredeyse hiç umurumda değil diyebilirim

One Piece Dünyası, Kahramanlar, Komedisi, Ana konusu bunlar devam etmemde ve zevk almamda çok önemli etkenler olsa da. -En önemlileri- Arkadaşlık Duygusu, her arc aynı tonlarda olsa bile etkisini hiç kaybettirmeyen dramı, yıllara yayılmış ve hiç birleşmeyecekmiş gibi gelen gizem parçacıkları,tayfanın hedeflerine ulaşıp ulaşmayacakları merakı ve bu hedefleri kendi hedefiymiş gibi onların hedeflerine ulaştığını görme arzusu yaratması, kendi arkadaşının geçmişine üzülür gibi karakterlerinin hayatını derinden hissettirmesi flashbacklere üzülmeni sağlaması, bir çok şeyi gözümüzün önüne sermesine ve yazılan onca teoriye rağmen aslı gerçekleşmeden neredeyse kimsenin bu göz önünde olanları görememesi, falan sanırım bunlardır beni bu kadar çeken.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık