Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Senaryonuz

Konu nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    66
Greenbull dikkat etsin de ejderha pençesine boynuzları kırılmasın, sonra triplere girip törpülemek zorunda kalır. Hellboy gibi dolaşır ortalıkta valla.

Devrimciler toplantıyı basarlar.Herkes kendine uygun rakip seçer.Sabo'nun rakibi ise yeşil boğadır.Dövüş gerçekleşir ancak mangaka gücünü göstermek istemez dövüşün sonunu gösterir.

Sabo kan revan içindedir.Yeşil boğa ise bir miktar yanmıştır sadece.

Sabo'nun eline verir şapkasını.

Ryokugyu : Beni Fujitora ile karıştırdın sanırım ? O eziğin hiçbir zaman amiral olmaması gerekiyordu.
Hadi bakalım Sabo-kun uygun adım ileri marş marş.İlk hedefimiz impel down !
Eline sağlık MF ile benzer son olmaması adına devamında Luffy ve filosunun devrimcilerle gelip ortalığı kana bulayıp Sabo'yu kurtarması gerek. Ya da Luffy'nin Sabo ile birlikte ölmesi :D

Eline sağlık MF ile benzer son olmaması adına devamında Luffy ve filosunun devrimcilerle gelip ortalığı kana bulayıp Sabo'yu kurtarması gerek. Ya da Luffy'nin Sabo ile birlikte ölmesi :D
Zaten geçenlerde söyledim.Ya impel down arcı yada ufak çaplı marineford benzeri bir arc bekliyorum.Tabii zora düşen Sabo yada Dragon ile ilgili olup bizim oğlan işin içine girecek.

Zaten geçenlerde söyledim.Ya impel down arcı yada ufak çaplı marineford benzeri bir arc bekliyorum.Tabii zora düşen Sabo yada Dragon ile ilgili olup bizim oğlan işin içine girecek.
Olabilir. Zaten Oda'nın MF ile ilgili benzetmesi vardı. Sanırım MF yanında tatlı kalır gibisinden. Bu misali boşuna vermemiştir.

Biz müttefiklerle gidilecek Kaido indirilecek diye çok belirli bir senaryo bekliyoruz ama Oda arada hiç beklemediğimiz bir işleyişe çevirebilir konuyu. Ya da Wano/Kaido arc hiç beklemediğimiz misafirleri, olayları barındırabilir. Ya da Devrimciler-Dünya Hükümeti savaşıyla birleşebilir.

Malum Kaido savaş istiyor. Luffy'de Sabo'ya yardıma koşa koşa gider. Olası bir Devrimciler ve Dünya hükümeti savaşına hem Kaido hem Luffy gider. Wano sonrası Meydan Muharebesi izleyebiliriz. Ama böyle bir senaryo anca seri sonunda olacağı için pek sanmıyorum. Belki Sabo idamdan değil de ID'dan kurtarılırsa ufak çaplı bir savaş olarak daha uygun olur.

Gerçekleşeceğini düşünüyor musun ki? Ben o şekilde bakıyorum. Bana olası gelmedi. :(
Fujitora konusunda abartmış olabilirim. :D Ama gerisi niye gerçekleşmesin ki akainu gibi güçlü olduğunu farz et.Adam bulamadık amiral için çok güçlü ama başkası yok diye amiral yapıldıysa mesela.Garp'ın amiral versiyonu gibi.

Fujitora konusunda abartmış olabilirim. :D Ama gerisi niye gerçekleşmesin ki akainu gibi güçlü olduğunu farz et.Adam bulamadık amiral için çok güçlü ama başkası yok diye amiral yapıldıysa mesela.Garp'ın amiral versiyonu gibi.
Ben dövüş beklemiyorum pek. Sadece Lafitte'nin girmesine benzer bir şekilde gelirler, bildirip giderler. Morley'in meyvesi sayesinde Red Line'ı dele dele çıkarlar. Sonra da kargayla uçup giderler. Öyle bir toplantı yapılırken sanmıyorum ki dümdüz saldırı yapsınlar.

Ben dövüş beklemiyorum pek. Sadece Lafitte'nin girmesine benzer bir şekilde gelirler, bildirip giderler. Morley'in meyvesi sayesinde Red Line'ı dele dele çıkarlar. Sonra da kargayla uçup giderler. Öyle bir toplantı yapılırken sanmıyorum ki dümdüz saldırı yapsınlar.
O zaman ne heyecanı kalacak.Shounen bu kavga dövüş olmak zorunda.İlla ki bir aksiyon gerçekleşir ona eminim.Ama umarım marineford gibi tokat atıp kaçma şeklinde olmaz.İşte bu olabilir tabii gayet mümkün yine tadımlık bırakacaktır. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık