Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Senaryonuz

Konu nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    66
Kim yendi Dragonu onu de sen hele.Kuzan amirallik için vsde indirmiş olabilir.Sakazuki de yenilirsen kaybol çekmiştir.Bu da ağlayarak ayrılmıştır.
Kutsallara gidecek bir konvoyu sivillere zarar geldiği için engellemeye çalışmıştır.Köle konvoyu olabilir mesela.Durdurmaya çalışırken luffy gibi kutsalın birine zarar vermiştir.Kizaru yada Akainu bunu duyunca yardıma giderler onu karşısına almıştır birisi.Kuzan olacağını sanmıyorum.Artık hükümetin düşmanısın diye girişir.Devam etse Smoker - Vergo gibi yenilecektir üstün taraf diğeridir.Ancak birşeyler olur falan gemi batar herkes kendini başka yere atar o hengamede izi kaybolup kendini başka adada bulur.

Bu tarz senaryolar olabilir illa ki ayarlar birşeyler.

Kutsallara gidecek bir konvoyu sivillere zarar geldiği için engellemeye çalışmıştır.Köle konvoyu olabilir mesela.Durdurmaya çalışırken luffy gibi kutsalın birine zarar vermiştir.Kizaru yada Akainu bunu duyunca yardıma giderler onu karşısına almıştır birisi.Kuzan olacağını sanmıyorum.Artık hükümetin düşmanısın diye girişir.Devam etse Smoker - Vergo gibi yenilecektir üstün taraf diğeridir.Ancak birşeyler olur falan gemi batar herkes kendini başka yere atar o hengamede izi kaybolup kendini başka adada bulur.

Bu tarz senaryolar olabilir illa ki ayarlar birşeyler.
Kuzan Garpa en iyi öğrencin benim.Oğlunu tokatlayıp gelıcem der ve tokatlayıp gelir.Garpa ''bak en iyi öğrencin benim'' der ama Garp ''ben o salağı eğitmedim ki'' deyince Kuzan dumur olur :D

Dragon'un hayatı ve Luffy'nin annesi

Monkey D. Dragon aynı Luffy gibi, Garp tarafından Denizci olması için yetiştirilmiştir.

7 yaşındaki Luffy nasıl 27 yaşındaki yaşındaki Shanks'dan etkilendiyse, Dragon da küçükken kendisinden 20 yaş büyük olan Roger'dan etkilenmişti. Özgürlüğün ne demek olduğunu ilk anladığı zamandı Roger'ı görüşü. Garp'ın Roger ile alıp veremediği de buradan kaynaklanmaktadır.

Dragon'un niyeti ise korsan/korsanlar kralı olmaktan ziyade, özgürlüktü. Rüzgar meyvesi yediği için denizlerde rahatça seyahat edebilen Dragon tüm dünyayı gezdi. Her yerde gördüğü tek bir şey vardı; özgür olmayan, sefil insanlar. Bu sefalete dur demek istediği için devrimci olmaya karar verdi (Devrimcilik zaten 800 yıldır var olan bir şey).

Roger'ın Goa Krallığı'nı ziyareti sırasında genç Dragon özgürlükten başka bir şey daha görmüştü, Kara Kral'ın küçük kız kardeşi Silvers Queen. Dünyayı özgürce dolaşma esnalarında Dragon, Queen'i de bulma umuduyla geziyordu lakin eli boş dönmüştü. Devrimci olduktan sonra bile Queen'in yeri hakkında herhangi bir istihbarata ulaşamamıştı Dragon.

33 yaşına gelen Dragon Roger'ın idamını gördü. İdamdan sonraki dönemlerde yeni dünyada yeni imparatorlar çıktı. Roger'la birlikte korsanlar krallığını yaşayan Queen, zaten WB'ın ve BM'ın yeni korsanlar kralı olamayacağını biliyordu. Shanks'dan daha yaşlı ve daha güçlü olan Queen, kendisinin de korsanlar krallığı için yeteri kadar güçlü olmadığını bildiği için şansını Kaido'dan yana deneme kararı almıştı. Roger ve Rayleigh'le birlikte yaptıkları seferler sayesinde sağlam bilgilere sahip olan Queen, Roger'ın idamından sonraki 6 içerisinde Kaido'nun imparator olmasına büyük yardım etti, hatta 1 tane de kırmızı Ponoglyph buldu.

39 yaşında gelen Dragon, yeni imparator Kaido'nun karşısına çıktı ve dövüştüler. Kaido 7 yenilgisinden 1ini almıştı, ve karnındaki yarasını. Bundan etkilenen Queen Dragon'la birlikte oldu ve Luffy dünyaya geldi. Queen Dragon'u korsanlar kralı yaptırmak istiyordu ama Dragon kendi yolunun belli olduğunu belirtti ve Queen'i reddetti. Queen de "Will of D." sebebiyle Raftel yoluna devam edeceğini belirtti, ve çiftin yolları ayrıldı.
Eline sağlık güzel yazmışsın ama sonu magazin haberleri gibi olmuş çiftin yolları ayrıldı hahaha :D

Devrimciler toplantıyı basarlar.Herkes kendine uygun rakip seçer.Sabo'nun rakibi ise yeşil boğadır.Dövüş gerçekleşir ancak mangaka gücünü göstermek istemez dövüşün sonunu gösterir.

Sabo kan revan içindedir.Yeşil boğa ise bir miktar yanmıştır sadece.

Sabo'nun eline verir şapkasını.

Ryokugyu : Beni Fujitora ile karıştırdın sanırım ? O eziğin hiçbir zaman amiral olmaması gerekiyordu.
Hadi bakalım Sabo-kun uygun adım ileri marş marş.İlk hedefimiz impel down !

Devrimciler toplantıyı basarlar.Herkes kendine uygun rakip seçer.Sabo'nun rakibi ise yeşil boğadır.Dövüş gerçekleşir ancak mangaka gücünü göstermek istemez dövüşün sonunu gösterir.

Sabo kan revan içindedir.Yeşil boğa ise bir miktar yanmıştır sadece.

Sabo'nun eline verir şapkasını.

Ryokugyu : Beni Fujitora ile karıştırdın sanırım ? O eziğin hiçbir zaman amiral olmaması gerekiyordu.
Hadi bakalım Sabo-kun uygun adım ileri marş marş.İlk hedefimiz impel down !
Ne yazarsan yaz kendi görmek istediğin şeyler oluyor yav. Bu konu bazında olur da diğer konularda eğreti kalıyor. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık