Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
Sitenin kapanmasının sebebi Barlasın gelip siteyi bülbüllemesiydi. Site kurucusu uzun süre aradan kayboldu. Yerine nasıl olduysa bir anda bu geldi. Kendi kafasına göre başka bir siteden alışık olduğu sistemleri siteye empoze etmeye başladı. Oyuncularda pasiflik yapmaya başlayınca ben dahil çekirdek kadro bırakmaya başladı. Sonra site öldü.

Pasiflik birazda anlatıcıdan çok oyuncudan kaynaklanıyor. Oyuncu bir iki konu hatta bazen bir iki tur ilerleyip bırakınca kurgular bozuluyor, ilerleyemiyor. Bu olay üç beş kere tekrar edince anlatıcıda darlanıyor. Boşu boşuna mı yazıyorum hissi oluşuyor.

Sitenin kapanmasının sebebi Barlasın gelip siteyi bülbüllemesiydi. Site kurucusu uzun süre aradan kayboldu. Yerine nasıl olduysa bir anda bu geldi. Kendi kafasına göre başka bir siteden alışık olduğu sistemleri siteye empoze etmeye başladı. Oyuncularda pasiflik yapmaya başlayınca ben dahil çekirdek kadro bırakmaya başladı. Sonra site öldü.
benim de demek istediğim buydu :(

Bacon Grim ve ucube tayfasının hikayesini bitirmediğime üzülüyorum en çok. Kendi başına manga çıkardı o rpden.

Sizin için de çok iyi planlarım vardı. Kuzey'in en zengin ve en seksi tayfası olacaktınız.
Hey gidi heyyy
valla süründürüyordun bizi. Ama şu var o rp bitmezdi çünkü baya fazla kişiydik ve bir kişinin pasifliği tüm turu etkiliyordu. Her tur 3-4 günde 1 dönüyordu en iyi ihtimalle.

Başka kimler gelecek ona göre bana uyar.
Gece ben gelirim diye bir mesaj yazmıştım. Sonra dur ben bunları yine satarım, sabah bir düşüneyim öyle yazarım deyip sildim mesajımı. İyi ki öyle yapmışım şu an gelmek istemiyorum. :( O 15 sayfa gibisini sen de bulamazsın hiç başlama bence. :(

Yarıda bıraktı bizim RP'yi de. Püüüü.
Jed Fadıl gibiyim. Karakter açtırıp ortada bırakıp kaçıyorum. Bunu senede dört defa falan yapıyorum skdjskjd

valla süründürüyordun bizi. Ama şu var o rp bitmezdi çünkü baya fazla kişiydik ve bir kişinin pasifliği tüm turu etkiliyordu. Her tur 3-4 günde 1 dönüyordu en iyi ihtimalle.
Sen hangisiydin?

Sizi de zorluklardan geçirip daha heyecanlı maceralara sürükleyecektim. Biraz sürünüp mücadele etmeliydiniz.
Grand Line'da Karasakal tayfası olma potansiyeliniz vardı.

rpg oyunlarında kalabalık grupların sorunu bu. Yavaş da olsa keyif verdiği sürece devam ederdi ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık