Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkındaki En İyi Teorilerden Biri

• Konbuyu başlatan Fantasy
  • Başlangıç tarihi
Okuduğum ve animeden izlediğim en sağlam teori Sabo ile ilgili olan teoridir.

Bu ilk mesajdaki teoridede luffy'nin one piece (tek parça)'yla değinilmek istenen nokta, benim anladığım kadarıyla raftel de bulunan bir hazine gibi birşey yada miras yada başka birşey Dünya'yı birleştirip dünya hükümetini yıkarsa nerede korsanlık yapcak bu çocuk :D Luffy korsanlar kralı olurken istemeden babasına,babasıda luffy'e yardım eder heralde.

Pehhh serinin sonunda bu olursa bırakırım animeyi. (zaten bitmiş olacak) :D
Olabilitesi var aslında Robin'in kaldığı yerde köprü filan yapılıyordu adaları birleştirmek için.Ama geri birleşme olayı olursa saçma olur bence.

titanium

Şoktayım harbi böyle olursa süper olur :alkis: Namininde hayalini unutmayalım.

E.oda bu teorinin tutma olasılığını çürütecek göreceksiniz çok mantıklı olsa da E.oda nın böyle bir son hazırlayacağını düşünmüyorum bu çoğu sitede dönmüştür ve konuşulmuştur benim düşüncem süprizlerin adamı E.oda birşekilde senaryoya farklı bir yön verebilir kolayca bunun tersi yönünde.

gok408

BB için söyelecek fazla bir şey olmadığı kansındayım güçlü olsa bile aynı zamanda korkaklaştığı anlar olduğunu seriden zilerken farketmişsinizdir.BB üzerine düşen görevler;evet korsanlar arasında bir savaş olur ancak belirli bir noktaya ulaşmış olan korsanlar birbirlerine ve basit çıkarlarına sahip çıkmak yerine gerçek bir ama bulduklarında ona yönelirler.Burdan BB için şöyel söylenebilir:

1.Savaşır kaybeder yoluna gider.
2.Savaşır kaybeder ama kaybetmesine rağmen hain tarafına rağmen Luffylerin amacına ters düüşmez hatta destek olur.Kime karşı elbette WG'ê karşı...Crocodile misal vermek lazım bu durumda.CP9 dünya hükmetinin bir düşmanı.Ve diğer gruplarda buna dahil.Şayet WG ve korsanlar arası bir savaş olursa bir çok korsan WG'e karşı ortak hareket edecektir.Özellik tayfaya karşı duran kişilerin bunda önemli rol alacaklarını düşünüyorum.

Teoride BB olmayışı bence BB in luffy tarafından değil shanks tarafından eleneceğindendir malum senaryo yüzde 80 marineford sonrası BB in shanksı öldürüp lufynin ona olan kininin artacağı yönünde E.oda BB için farklı bir son hazırlayacaktır bence.

Yonkou-Sh4nks

Cool aga müthiş ötesi bir sağlamlık var bu teoride artık op izlemeye gerek kalmadı . Gerçekten dediklerin harika ve olaylar böyle bir şekilde işleme yüzdesi yüksek harika bu teori gerçekten kime aitse helal olsun yani :D

BB ile Luffy arasındaki savaş kaçınılmaz ama nedense BB'yi dağılmış olan Beyazsakal tayfasının öldürmesini istiyorum onların daha cok nedeni var bence.

sheander

Gördüğüm en gerçekci teori bu arada nami dünya haritasını çizer usopp denizin cesur savaşçısı olur brook laboon la buluşur franky en güçlü korsan gemisini yapar zoro en iyi kılıç ustası olur teori tamamlanır :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık