Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkındaki En İyi Teorilerden Biri

• Konbuyu başlatan Fantasy
  • Başlangıç tarihi

sunny

Aslında bu teoriyi odanın gördüğü zaman nasıl tepki vereceğini hayal edebiliyor musunuz?

Belli olmaz belkide fanların ne düşündüğünü merak ettiği için girip bakıyordur,Belki kendi bloğ,Site vs vardır.

okyanus tuzu

Teori çok güzel ama bazı şeyleri de merak ediyorum
1.si kıyamet silahları şu an için yapılı değiller sadece planları mevcut o yüzden luffy hali hazırda yapılmış bu kıyamet silahlarını nereden bulacak ? muhtemelen ya kara sakal ın Marine Ford savaşından sonraki amacı bu silahların planlarını aramak olacak yada Dünya Hükümeti Büyük korsan çağını sonlandırmak için arada masum sivillerinde ölmesine göz yumarak tüm korsanları yok etmek amacıyla bu silahların planlarını bulup yaptırmaya çalışıyor olabilirler.. Sonuçta 5 ekip içinde (Gorousei ) oldukça yaşlı insanlar da mevcut bunlar kitabeleri okuyabiliyorlardır muhtemelen.2.si All blue nun yeni oluşacak dünyanın yeni okyanusu olması olayı bu biraz mümkün değilmiş gibi geldi çünkü Sanji Loguetown da batı mavi okyanusuna ait mavi ton balığını görmüştü bu da All blue nun var olma ihtimalinin bir kanıtıydı yani All blue zaten şu an ki kıtalar ve okyanus düzeninde yeri olan bir okyanus olmalıdır Sonradan oluşacak bir oluşumda All blue bence olamaz
3.Olarak D nin arzusu eyer ismine D. harfi koyanların bu kadar büyük bir amaçları varsa neden kendi torunlarına, çocuklarını D. nin arzusundan bahsetmemişler Krallığı geri getirmeye yemin etmiş bir neslin çocukları ve torunları neden denizci olsunlar ki ( Monkey D. Garp)
4. olarak tamamen yıkım için tasarlanmış Kıyamet Silahlarıyla Dünyayı tek bir parça haline getirmek olabilir mi eyer böyle bir şey gerçekleşirse düşünsenize Luffy Wg den daha çok masum insanın canını alır sonuçta ateşlenen bu silahlar dev dalgalara ,depremlere sebep olacak aksine birleşme yerine tam bir yıkım oluştururlar...Birleşen kıta parçaları ülkelerin sınır çizgilerini değiştirip dünyada daha büyük savaşların doğmasına sebep olabilir o yüzden teorinin arkasının ve sonrasında gerçekleşecek olaylarında teoriye katılması gerektiğini düşünüyorum ama sadece o anı düşünürsek teori kesinlikle heyecan verici

ekotim

cok saglam okurken bile heyecanlandım özellikle son pragraf cok mantıklı geldi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık