Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece Hakkındaki En İyi Teorilerden Biri

• Konbuyu başlatan Fantasy
  • Başlangıç tarihi
İlk kez bugün okudum acayip hoşuma gitti acayip aklıma yattı.Luffy'nin denizcilere savaş açacağını biliyordum ama bunu Will of D'ye bağlamak müthiş All Blue olayı dehşet Umarım Oda ters köşe yapmaz Biz bunları tartışmıştık deriz

Karamazov D. Ivan

Çok sağlam bir teori. Beyazsakalın son konuşması tarafından da destekleniyor. O son savaşda da Devrimciler ile birleşeceklerdir. Ama bu hızla giderse daha çok var gibi.

bhdr

Arıshıteru aynı şeyleri daha geniş bi şekilde başka teorilerle beraber bu sitede yazmıştı, ama çok uzun diye kimse okumamış galiba..:D

Bu tahmini biraz daha genişletirsek bence şöyle olmalı;
Eskiden grandline denilen bölgedeki adalar bütün olarak bulunuyordu ve orada büyük bir uygarlık yaşıyordu.900 ya da 800 yıl önce neyse büyük bir savaş çıktı eski uygarlık ve şu anki dünya hükümetinin kurucuları arasında antik silah ateşlendi ve etkisi o kadar büyüktü ki kara parçası tamamen dağıldı grand line'daki adalar oluştu ve sebeple o uygarlıktaki yazıtlar grandline'ın her tarafına dağıldı.Redline ve döndüren dağı oluştu.Calm Belt denilen sükunet kuşağı o sırada oluşmuş olabilir.Balık adam adasında maceraları sırasında Madam Sharley diye biri Luffynin balık adam adasını yok edeceğini söylüyordu.Bence antik silah ateşlenince Redline denizin dibine doğru çökecek ve altında bulunan coğrafyayı etkileyerek balıkadam adasını yok edecek.grandline'daki bütün adalar birleşecek onunda adı one piece(tek parça)
Genişlettiğin kısmı ben kaçırdım sadece balık adam adasını eklemişsin farklı birşey söylememişsin ki :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık