Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Güç Seviyeleri

Eyvallah eline sağlık. Konu açıklamaları güzel olmuş bu arada, genel mantığı toparlamışsın :good: Üstte de dedikleri Koramiral işine girmeseydin iyiydi sadece. Maynard gibi Barto'nun teklediği koramiral de var.
Teşekkür Ederim. Haklısın şimdi düzeltsem kötü mü olur ?

Yonko>=Amiral>>Sağkol. Bence Filo Amirali koltuğu politik bir konum, MF'deki Amiraller Sengoku'dan üstündür.

Yonko>=Amiral>>Sağkol. Bence Filo Amirali koltuğu politik bir konum, MF'deki Amiraller Sengoku'dan üstündür.
Amiraller Sağ Kollar gibi değilde daha ele avuca sığmayan bir konum olduğu için yaşlılık halinde bir Amiral bir F.A'dan güçlüyse şaşırmam. Ama Sengoku ve Garp savaşmamakta dirensede bazı noktalarda savaşmak zorunda kaldılar. Bir vuruşa tüm Karasakal tayfasını uçurması o pozisyonun sadece politik bir güç olmadığını gösterir bence

Ben fikrimi üstün körü belirtirsem; İmparator>>Filo Amirali>Amiral>1.K

Savaş Lordları ve Koramiralleri ayrı tutuyorum, Koramiraller içinde Amiral adayı olmuşlardan tut Garp gibi kişiler de var, Savaş Lordları'nda ise Mihawk gibi Amiralle eş tutacağım (Hayır daha yukarısı değil) kişi Buggy gibi elemanlar da var.
Garp'ın durumu çok ekstra kendi reddediyor Amiral olmayı onun dışında çokda dengesiz bir pozisyon değil sanki

3 amiral=7 shici denkleminden ziyade 7 shici=1 imparator denklemi daha uygun bana göre. Denizci oluşumu 1.5 porsiyon yonkou oluşumu gibi. Buna shicileri ekleyince 2.5 porsiyon yonkou gücü ortaya çıkıyor.

3 amiral=7 shici denkleminden ziyade 7 shici=1 imparator denklemi daha uygun bana göre. Denizci oluşumu 1.5 porsiyon yonkou oluşumu gibi. Buna shicileri ekleyince 2.5 porsiyon yonkou gücü ortaya çıkıyor.
+1 yine akıllara aynı soru geliyor. 1 porsiyon Yonko oluşumu Vegapunk ne yaptıda karşıya alındı. Yani hem kendi müttefikliğinden giderken bir de artık düşmanın haline geliyor.

+1 yine akıllara aynı soru geliyor. 1 porsiyon Yonko oluşumu Vegapunk ne yaptıda karşıya alındı. Yani hem kendi müttefikliğinden giderken bir de artık düşmanın haline geliyor.
Oda'nın bilmem ne kartında 4 yonkou oluşumu = denizciler + shchiler+ dünya hükümetı denmiş. Sizin dediğiniz gibi olsa 1.5'da dünya hükümeti etmeli ki bu da çok mantıksız değil. 5 gorosei var, cp'ler var var da var.

Oda'nın bilmem ne kartında 4 yonkou oluşumu = denizciler + shchiler+ dünya hükümetı denmiş. Sizin dediğiniz gibi olsa 1.5'da dünya hükümeti etmeli ki bu da çok mantıksız değil. 5 gorosei var, cp'ler var var da var.
Aynen doğru yorum. 1.5 Hükümet, 1.5 Denizciler 1. Savaş Lordları = 4 = 4 İmparator. Dengenin sağlanması için illa Sakazuki, Barso, Kuzan, Issho ve Ryo'nun imparator gücünde yapılmasına gerek yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık