Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Güç Seviyeleri

Ben fikrimi üstün körü belirtirsem; İmparator>>Filo Amirali>Amiral>1.K

Savaş Lordları ve Koramiralleri ayrı tutuyorum, Koramiraller içinde Amiral adayı olmuşlardan tut Garp gibi kişiler de var, Savaş Lordları'nda ise Mihawk gibi Amiralle eş tutacağım (Hayır daha yukarısı değil) kişi Buggy gibi elemanlar da var.

https://tiermaker.com/create/one-piece-character-1252

şöyle bir site var karakterleri dizip görmek için güzel olur. Onun dışında yonkou-amiral-sağkol-savaşlordu-koramiral vs diye gider. Arada bazı potansiyelli karakterler var mesela mihawk, sağkol-amiral arasında kalabilir bu karakter. Rayleihg, Garp gibi efsane karakterler istisna karakterler onun dışında sıra belli.

https://tiermaker.com/create/one-piece-character-1252

şöyle bir site var karakterleri dizip görmek için güzel olur. Onun dışında yonkou-amiral-sağkol-savaşlordu-koramiral vs diye gider. Arada bazı potansiyelli karakterler var mesela mihawk, sağkol-amiral arasında kalabilir bu karakter. Rayleihg, Garp gibi efsane karakterler istisna karakterler onun dışında sıra belli.
Çok fazla gereksiz karakterler koymuşlar ve cidden o sütunlar yetersiz olmuş ekstra 3,4 sütun olsaymış iyi olurmuş.
Şöyle birşey karaladım. Genellikle soldaki adamlar daha güçlüdür herhalde diye düşündüm ama üstüne fazlada düşünmedim. Fakat atıyorum D grubundaki herkes eşittir diye kaide yok. Aralarında ciddi fark olan adamları aynı gruba yerleştirmek zorunda kaldım.

One Piecede taş kağıt makas sistemide dönüyor çok fazla.Yaşlanan kşiler veya potansiyeli olan gençler var sürekli yer değiştiriyorlar. Yazı güzel olmuş

Filo Amirali Konusu bence biraz karışık.Çünkü bu bir rütbe ve bu rütbenin kime verildiği önemli.

Örneğin Beyazsakal (ki kim ne derse desin bana göre daima MF zamanında Dünyanın En Güçlü Adamı idi,yüzlerce kılıç,kurşun,top yarası ve 1 göğüs delinmesi ile kafasının çeyreğinin parçalanması da buna kanıttır,hicbir yonkoda bu dayaniklilik yoktur.) önceki cağdan kalmış bir zirve.FA ise Sengoku.Bu ikisi Garpla birlikte önceki cağın zirveleri.Bunu WB de diyor.

FA rütbesini alan Sengoku'nun herhangi bir Imparatoru,WB'nin Akainu'yu baskiladigi gibi baskılayacagini ve yeneceğini düşünüyorum.O cağın efsaneleri hala zirve çünkü.

Lakin Akainu FA olunca bi güç artışı olacağını pek zannetmiyorum.Ayrıca Amiraller arasında güç dengesinin neredeyse esit olduğunu düşünüyorum.

Bu yüzden FA'ni bir rütbeden fazla olarak görmüyorum.İmparatorlarin bu kadar rahat hareket edememesinin yegane nedeni Amiraller.Aynı derecede canavarlar,belki de Amiraller çok daha dayanıklıdır.

Şayet öyle olmasaydı Yonkolar çoktan dünyanın ve hükumetin icinden geçmişti

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık