Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Luffy gencecik yaşında kk olacak olan adam. Onun gelişim hızı Lucci'yi yüze katlar. 28 yaşında iken anca koramiral seviyesi olan Lucci 2 senede, potansiyeli kendisini katlayacak adamla aynı gelisecekmis :(

Luffy gencecik yaşında kk olacak olan adam. Onun gelişim hızı Lucci'yi yüze katlar. 28 yaşında iken anca koramiral seviyesi olan Lucci 2 senede, potansiyeli kendisini katlayacak adamla aynı gelisecekmis :(
Croco 30-40'lı yaşlarda ve çok yüksek ihtimalle tekrar gördüğümüzde eskisinden daha güçlü olucak.Smoker 34 yaşından sonra haki öğrendi,güçlendi.Seride yaşın bi önemi yok.

Lufyy gece gündüz antrenman yaptı, bizzat Ray eğitti, insalığını geçtim ama kalitesi tartışılmaz.

Sorun Lucci'nin gücü de değil, isterse Saka'dan güçlü çıksın ama damdan düşer gibi lider olması fazla değil mi?

Böyle mi lider oldu?
@Phoenix

Luffy'nin gelişimi ile Lucci'nin gelişim faktörleri bir değil. Luffy'nin meyvesi gelişen bir şey değil.(Uyanış hariç) Luffy'nin meyvesi kullandığı teknikler ile alakalı bir gelişim gösteriyor. Ama Lucci'nin direk Zoan olduğu için meyvesinden gelen bir artış sağlama gibi imkanı var. Yani eskiden 5x Zoan gücünde ise şu an belki de 30x'dir. Bunu nereden çıkarıyorsun dersen ID bölümlerinde ki Şeytan Nöbetçiler hakkında Crocodile'ın yaptığı yorumdan çıkarıyorum. Yani olay sandığınız gibi olmuyor. Ona rağmen ben durumun eskisi gibi olacağını düşünmüyorum. Luffy şu an eskisi kadar zorlanmadan Lucci'yi yenecektir. Yalnız tayfada yine onu karşılayabilecek tek isim yine Luffy olabilir.

Ayrıca Lucci 28 yaşına kadar kendini zorlayan bir isim ile karşılaşmamış bile olabilir. Belki de ilk defa böyle bir yenilgi alıyor. Sonrasında hırs yapmış olabilir. Yani 28 yaş o kadar da sıkıntı değil bence. Law kaç yaşında?

Cp grubu direk Kutsallara bağlı olduğu için Lucci Akainu'ya atarlanabiliyor.Yoksa güç açısından Akainu Yonkou seviyesine yakındır.Birebirde Lucci'yi öttürür :D

Croco 30-40'lı yaşlarda ve çok yüksek ihtimalle tekrar gördüğümüzde eskisinden daha güçlü olucak.Smoker 34 yaşından sonra haki öğrendi,güçlendi.Seride yaşın bi önemi yok.
Güçlenme ile esit guclenme arasındaki farkı mi anlatayım? Açıkça Luffy kadar gelinemez demişim di mi? Croco ve Smoker nasıl ki Luffy kadar gelisemez Lucci de gelisemez. Potansiyel farkı diye bir sey var.

Luffy 6 ayda 400 m odul alan adam. Ve bu 6 ay sürekli eğitim yapmadi. Hakisi yoktu.(bu arada haki potansiyeli de en yuksek kisi) Arada rakipler çıkti Luffy de yenerek guclendi. Ama 2 senede full eğitim yaptı bu adam, 3 tip haki kullanıyor. Meyvesinden müthiş şeyler çıkarmış.

1- Gelişim hızı Lucci'yi katlıyor.
2-Haki potansiyeli Lucci'yi katlar.
3--Meyvesi gelişime daha açık. Lucci'nin yapacagi uyanış olur sadece. Ki uyanış da g4 kadar mümkün değil güç versin bana kalirsa.

Yani bu iki adamin eşit olma ihtimali Usopp'un Vergo'yu yenme ihtimali kadar benim gördüğüm.

Hayaller
Cp0 ın başı yonkou gücünde. Luffyi çok rahat yenebilir.
Hayatlar
Cp0 in başı Luffy'nin iki yıl önce dövdüğü adam. Luffy ile șu an kapışsa yine dayak yer.

@Phoenix

Luffy'nin gelişimi ile Lucci'nin gelişim faktörleri bir değil. Luffy'nin meyvesi gelişen bir şey değil.(Uyanış hariç) Luffy'nin meyvesi kullandığı teknikler ile alakalı bir gelişim gösteriyor. Ama Lucci'nin direk Zoan olduğu için meyvesinden gelen bir artış sağlama gibi imkanı var. Yani eskiden 5x Zoan gücünde ise şu an belki de 30x'dir. Bunu nereden çıkarıyorsun dersen ID bölümlerinde ki Şeytan Nöbetçiler hakkında Crocodile'ın yaptığı yorumdan çıkarıyorum. Yani olay sandığınız gibi olmuyor. Ona rağmen ben durumun eskisi gibi olacağını düşünmüyorum. Luffy şu an eskisi kadar zorlanmadan Lucci'yi yenecektir. Yalnız tayfada yine onu karşılayabilecek tek isim yine Luffy olabilir.

Ayrıca Lucci 28 yaşına kadar kendini zorlayan bir isim ile karşılaşmamış bile olabilir. Belki de ilk defa böyle bir yenilgi alıyor. Sonrasında hırs yapmış olabilir. Yani 28 yaş o kadar da sıkıntı değil bence. Law kaç yaşında?
Lucci'nin gücünde sıkıntı yok, sorun lideri olma ihtimali. Bu kurum yapılanmaya mı gitti, sıfırdan lider bu oluyor? Yıllardır orada iş yapan liderler falan ondan çok mu güçsüz, Lucci neyi değiştirecek? Uydurma bir karakter lider olsun ama organizasyonun en güçlüsü yine Lucci olsun. Lucci kutsalları mı tanır, devrimcileri mi?

Kurum beni hayal kırıklığına uğrattı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık