Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Yemin ediyorum rezillik. Bi çizgi roman için bile yan iş yaparken adamlar ekip gönderiyor ne kadar tutarlı olup olmadığını kontrol ediyor. İş ciddiyeti işte. Evreni Oda'dan bile daha iyi bilen adamların alınıp sürekli kontrol edilmesi lazım bu tarz içeriklerin.
Çizgi serilerle karşılaştırınca One Piece bayağı tutarlı da bu tamamen Oda'dan dolayı, yanına kendini gibi 6-7 tane adam bulsa diyeceğim o da Jump'ın işi. Ceonun, bölge şeflerinin götünü yalayanları asistan olarak veriyorlardır ne olacak.

Üye silindi 1004

Çizgi serilerle karşılaştırınca One Piece bayağı tutarlı da bu tamamen Oda'dan dolayı, yanına kendini gibi 6-7 tane adam bulsa diyeceğim o da Jump'ın işi. Ceonun, bölge şeflerinin götünü yalayanları asistan olarak veriyorlardır ne olacak.
Ne kadar başını eğerse yamate dersen o kadar yükseliyorsun. Tutku sıfır Japonikalarda.

https://thelibraryofohara.com/2020/01/03/vivre-card-databook-index-set-some-new-information/

Monet, Pound ve Vergo'nun ölümü "net" olarak belli değilmiş. Bait atıyor olablirler.
Vergo mıknatıs(Çekim) meyvesi mi yemiş? Law kendisini kestikten sonra birleştirip kaçmıştır kesin!

Ölen de Monet değil Monetin bilinmeyen ikiz kardeşiymiş o zaman. :(

Bunlar cidden değişikler ya. :D
Öldürmeyen Oda öldürmüyor mantığıyla sallıyorlar yine bir şeyler.

Vergo mıknatıs(Çekim) meyvesi mi yemiş? Law kendisini kestikten sonra birleştirip kaçmıştır kesin!

Ölen de Monet değil Monetin bilinmeyen ikiz kardeşiymiş o zaman. :(

Bunlar cidden değişikler ya. :D
Öldürmeyen Oda öldürmüyor mantığıyla sallıyorlar yine bir şeyler.
Vergo bilgisi cidden doğru olabilir.Kaşık mı ne yapışıyordu suratına.Sırf komiklik olsun diye çizmemiş olabilir.Ama madem öyle meyvesi var niye kullanırken görmedik zamanında.Doğruysa cidden kötü işlenme derim ben buna :(

Vergo bilgisi cidden doğru olabilir.Kaşık mı ne yapışıyordu suratına.Sırf komiklik olsun diye çizmemiş olabilir.Ama madem öyle meyvesi var niye kullanırken görmedik zamanında.Doğruysa cidden kötü işlenme derim ben buna :(
Vergo'nun bir misyonu kalmadı ki olsun. Hayır olsa zaten orada birleşir Law'a dalar tekrardan ben uydurdum şimdi o miknatıs olayını. Et falan da kalıyordu suratında o boş işti kısaca. Monet desen CC zaten halletti kadının kalbini o da net yani nasıl net olsun daha?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık