Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Bu iyi oldu, ara sıra yenilenerek zamanla daha güvenilir kaynaklar haline gelecek vivre kartlar. Oda mangayı hızlandırıp diğer bilgileri vivre kartlar üzerinden verecek gibi duruyor zaten, yoksa bu kadar önem vermezlerdi.

Devamlılık bürosu gibi de bir şey yok herhalde Jump'ın içerisinde.
3-5 editör veriyorlar o kadar. Vivre card çıkıyor Şanks şu yaştaydı yonkoyken diyor 3 ay sonra mangada farklı çıkıyor, böyle saçma bir şey olabilir mi? Sonra millet de E. Oda ciddi ciddi oturup bunları yazıyor sanıyor. Milletten para koparmak için Jump'ın yediği boklar bunlar bas bariz belli.

Ama kitapların üzerinde Oda'nın adı yazıyor arkadaşlar, ben inanıyorum açıkçası. Zaten bilgiler de çok güzel, hoşuma gidiyorlar.

Üye silindi 1004

3-5 editör veriyorlar o kadar. Vivre card çıkıyor Şanks şu yaştaydı yonkoyken diyor 3 ay sonra mangada farklı çıkıyor, böyle saçma bir şey olabilir mi? Sonra millet de E. Oda ciddi ciddi oturup bunları yazıyor sanıyor. Milletten para koparmak için Jump'ın yediği boklar bunlar bas bariz belli.
Yemin ediyorum rezillik. Bi çizgi roman için bile yan iş yaparken adamlar ekip gönderiyor ne kadar tutarlı olup olmadığını kontrol ediyor. İş ciddiyeti işte. Evreni Oda'dan bile daha iyi bilen adamların alınıp sürekli kontrol edilmesi lazım bu tarz içeriklerin.

Ama kitapların üzerinde Oda'nın adı yazıyor arkadaşlar, ben inanıyorum açıkçası. Zaten bilgiler de çok güzel, hoşuma gidiyorlar.
Filmlerde de Oda'nın adı yazıyor, adı bildiğin telif olayı başka bir şey değil. Oda'nın katkısı olunca zaten bas bas bağırıyorlar Oda hikayeyi yazdı bilmem ne diye. Oda'nın kendi katkısının olduğu 2 tane Databook var, onlarla diğer databookların farkını okursan görürsün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık