Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Kk olacak olması en güçlü kişi olacağı anlamına mı geliyor dedim? :/ Hikaye olarak daha kaç sene önce Luffy vs BB'nin alt yapısını hazırlandı. Luffy'nin bu yolda tek rakibi Teach...

Sen diyorsun başkasıyla yenecek. Hem de 3. meyveyi daha yemeden. :/
3.meyveyi yemesi itibariyle dedim ama :D Bu 3 meyvede de ustalasma meydana gelirse tek meyvede ustalasan kisiye oranla(Luffy) daha da yenme sansi yuksektir bana gore. Onceki mesajinda haki dedin ama Teach'in hakisini biliyor muyuz?

Teach'in hakisini de gormedik ama. Meyveyle ustunlugunu saglarsa Teach Luffy'de haki ustunlugu saglasa tek haki ile bitirilecek bir karekter degil ki Teach. Meyve acisindan 3un'de de meyve uyanimi gerceklesirse(varsa tabi) Teach vs Luffy and X(belirsiz kisi) vs'si baya bir desteklenmis olur ama.
Dostum serinin en özel karakteri Luffy olduğu için seri sonunda dua et Teach yanında birisiyle saldırmasın.:D
Oda boşuna geleceği görmeyi falan vermiyor. Teach meyve yiyerek özel birisi olacak ise Luffy de haki konusunda özel olacak. İmkan vermiyor kaç senedir Luffy'nin ana rakibi olarak gösterdiği Teach'i başkasıyla yenmesine.
Ben de öyle düşünüyorum. Tabi Teach mi ana rakibi olur yoksa Im felan gibi değişik biri mi olur o da muallak.

Dostum serinin en özel karakteri Luffy olduğu için seri sonunda dua et Teach yanında birisiyle saldırmasın.:D

Ben de öyle düşünüyorum. Tabi Teach mi ana rakibi olur yoksa Im felan gibi değişik biri mi olur o da muallak.
Korsan olarak ana rakibi Teach. Asla kabul etmem başkasıyla dalmasına. Zaten Kaido'ya dalacak orada göreceğiz. Teach, Luffy'nin en özel rakiplerinden birisi. Katakuri ve Lucci dövüşlerinden bile güzel olmak zorunda.

Dostum 3.meyveden bahsediyorum ben ama :D

Birisi meyveyi aktif disi birakan,diger guc bakimindan en guclu,diger bilmedigimiz meyvede(oznel yorum oldugu icin en iyi dayaniklilik meyvesi olsun ama burda kotu bir meyve cikmaz sende belirleyebilirsin istersen bu meyveyi) sahip bir adam. Tamam Luffy hakide zirveye oynayacak ama Teach gibi bir adamin hakisi cok mu kuru kalir? Ve halen Teach'in hakisi ne alemde onu da bilmiyoruz.Roger bile Rocks'u indirirken Garp'tan yardim almis, bu hicte anormal degil bana gore olasi ve olabilecek bir ihtimal.

3.meyveyi yemesi itibariyle dedim ama :D Bu 3 meyvede de ustalasma meydana gelirse tek meyvede ustalasan kisiye oranla(Luffy) daha da yenme sansi yuksektir bana gore. Onceki mesajinda haki dedin ama Teach'in hakisini biliyor muyuz?
Bilmiyoruz. Haydi diyelim Luffy kadar olsun. Sence Luffy'nin birisinin yardımıyla yenmesi senin içine sinecek mi?

Sen olaya mantıklı yaklaşıyorsun. Evet, mantıken Teach çok çok güçlü olmak zorunda. Ancak Oda bir ayar çekecektir. Kimsenin içine sinmeyecektir Teach'i başkasıyla yenecek olması.

Dostum 3.meyveden bahsediyorum ben ama :D

Birisi meyveyi aktif disi birakan,diger guc bakimindan en guclu,diger bilmedigimiz meyvede(oznel yorum oldugu icin en iyi dayaniklilik meyvesi olsun ama burda kotu bir meyve cikmaz sende belirleyebilirsin istersen bu meyveyi) sahip bir adam. Tamam Luffy hakide zirveye oynayacak ama Teach gibi bir adamin hakisi cok mu kuru kalir? Ve halen Teach'in hakisi ne alemde onu da bilmiyoruz.Roger bile Rocks'u indirirken Garp'tan yardim almis, bu hicte anormal degil bana gore olasi ve olabilecek bir ihtimal.
Teach'in hakisi ciddi anlamda zayıf kalabilir. Çünkü Teach b.haki kullanmasını azaltabilecek çapta kişinin meyve kullanımını iptal edip öz bedenini ele geçirmesini ele sağlayan Yami Yami meyvesine sahip. Yine aynı Teach diğer elinde Gura Gura gibi vurdu mu inleten tarzda bir meyveye sahip. Herhalde Luffy gibi şu an meyve teknikleri bile haki seviyesine bağlı olarak güçlenen bir karakter kadar hakiye sahip olmasın. Hadi diyelim Teach'in hakisi de çok iyi. Luffy'e kalan şey Kral Hakisi olacaktır ki zaten Chinjao da bunda herkesi aşmalısın diyor. Bu Kral hakisinin bir işlevi elbet çıkacaktır. Yani o iş halledilir bir şekilde. Önemli olan karakterin hikayedeki yeri. Luffy'nin yeride zirve oluyor.:D

Bilmiyoruz. Haydi diyelim Luffy kadar olsun. Sence Luffy'nin birisinin yardımıyla yenmesi senin içine sinecek mi?

Sen olaya mantıklı yaklaşıyorsun. Evet, mantıken Teach çok çok güçlü olmak zorunda. Ancak Oda bir ayar çekecektir. Kimsenin içine sinmeyecektir Teach'i başkasıyla yenecek olması.
He bunu de bana tamam ya :D

Uyanma durumunu inaktif ederse yenmesi olasi olabilir veyahut 3.meyveyi yedigi anda bir vs'ye tutusmasi itibariyle 2meyve'de ustalasan Teach 3.meyvede ustalasamamasi nedeniyle yenilebilir. Ama Roger gibi bir adamin da Rocks'a Garp ile girmesi mevcutken halen o olabilir gibi geliyor bana. Senin cumlenede yanlis demiyorum yanlis anlama :D

Teach'in hakisi ciddi anlamda zayıf kalabilir. Çünkü Teach b.haki kullanmasını azaltabilecek çapta kişinin meyve kullanımını iptal edip öz bedenini ele geçirmesini ele sağlayan Yami Yami meyvesine sahip. Yine aynı Teach diğer elinde Gura Gura gibi vurdu mu inleten tarzda bir meyveye sahip. Herhalde Luffy gibi şu an meyve teknikleri bile haki seviyesine bağlı olarak güçlenen bir karakter kadar hakiye sahip olmasın. Hadi diyelim Teach'in hakisi de çok iyi. Luffy'e kalan şey Kral Hakisi olacaktır ki zaten Chinjao da bunda herkesi aşmalısın diyor. Bu Kral hakisinin bir işlevi elbet çıkacaktır. Yani o iş halledilir bir şekilde. Önemli olan karakterin hikayedeki yeri. Luffy'nin yeride zirve oluyor.:D
Teach'te kral haki olayi aciklanmadi diye hatirliyorum. Rocks ve Teach iliskisi varsa bu adamda da beklememek hata olur.Ya bana gore en kotu senaryoyla kafa kafaya bir bitis itibariyle Luffy alabilir gibi geliyor. Diger seylerin hepsi Teach aleyhine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık