Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Göreceğiz dostum, bu işler meyve ile olacak iş değil. Basacak hakiyi verecek ayarı seri sonu Luffy, bu gidişle serinin zirvesine oturur , Rayleigh'nin de ona söylediği gibi zirveye çıkar.

Salacak hakiyi verecek korkuyu, yer inleyecek.:D
Teach'in hakisini de gormedik ama. Meyveyle ustunlugunu saglarsa Teach Luffy'de haki ustunlugu saglasa tek haki ile bitirilecek bir karekter degil ki Teach. Meyve acisindan 3un'de de meyve uyanimi gerceklesirse(varsa tabi) Teach vs Luffy and X(belirsiz kisi) vs'si baya bir desteklenmis olur ama.

Göreceğiz dostum, bu işler meyve ile olacak iş değil. Basacak hakiyi verecek ayarı seri sonu Luffy, bu gidişle serinin zirvesine oturur , Rayleigh'nin de ona söylediği gibi zirveye çıkar.

Salacak hakiyi verecek korkuyu, yer inleyecek.:D
Oda boşuna geleceği görmeyi falan vermiyor. Teach meyve yiyerek özel birisi olacak ise Luffy de haki konusunda özel olacak. İmkan vermiyor kaç senedir Luffy'nin ana rakibi olarak gösterdiği Teach'i başkasıyla yenmesine.

Kk olacak olmasi en guclu olmasi anlamina mi geliyor?
Kk olacak olması en güçlü kişi olacağı anlamına mı geliyor dedim? :/ Hikaye olarak daha kaç sene önce Luffy vs BB'nin alt yapısını hazırlandı. Luffy'nin bu yolda tek rakibi Teach...

Sen diyorsun başkasıyla yenecek. Hem de 3. meyveyi daha yemeden. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık