Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    311
Ben Roger diyorum. Im güzel potansiyele sahip, çok güçsüz birisi de çıkabilir ama sanmam şöyle değişik bir gücü olsun seriye farklılık katsın.

MuzluYulafEzmesi

Hakkında söylenenlerden ötürü Ryuma çok daha mantıklı geliyor bana

Roger>Rox>Wb>Garp>Kaidou>Mom>Prime sengoku>Şanks>Akainu>Dragon>Aokiji>Kizaru>Mihawk>Fuji>Diğer amiral>Marco >Luffy
Im ve Ryuma bonuslar. Garpın durumu belirsiz gözümde. Dragon yine bir iki sıra geriye veya ileriye gelebilir. Geri kalan aşağı yukarı böyledirö

Zirvede şu an duran dört kişi var. Bunlar arasındaki dövüşler ortama duruma göre değişebilir.

Sıralamasız bir şekilde yazıyorum. İçlerindeki sıralama benim için günden güne değişebilir.

Rocks D. Xebec, Monkey D.Garp, Gol D. Roger, Edward Newgate.....

Potansiyel olarak bu seviyede çıkması beklenen: Im Sama

Gelecek vaad eden: Monkey D. Luffy , Marshall D. Teach

Oda serisinde bir çok milletten karakterler tasarlayarak, tarihten ve efsanelerden alintilar yapan bir manga-ka. Kendi ülkesini temsilen de Wano'yu oluşturmuş. Ve bu ülkenin ulusal bir kahramani var. Yuzyillardir efsanesiyle Wano'yu (Japonya'yi) işgal etmek isteyenlerden, hirsizlardan korumuş bir karakter. Yani kendi milletinin kahramanı. Bilemiyorum, belki de çok sacmaladim ama en güçlü olarak Ryuuma'yi tasarlamış olabilir ,Wanolularin (Japonlarin) kahramani olmasi sebebiyle. Neyse çok abuk oldu. :gamyon:
Belki bu saydıklarım Oda'nin umrunda bile değil. :hhh:

Eldeki veriler en güçlüye Gol D. Roger diyor. :)
Seri sonunda da en büyük zirve Luffy'de olacaktir. :a:

Rogar en güçlüdür. İm, Teach ve Luffy kendisini geçebilecek kişiler. Rox, Wb ve Garp'da hemen hemen denktir Rogar'a ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık