Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece En İyi Sahneleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için en güzel sahne, luffy nin sogeking e dünya hükümeti bayrağını vurdurup Robin e "bana yaşamak istediğini söyle" diye bağırması.

Nami nin ağlayarak yardım istediği zaman luffy, şapkasını ona verip "vagarimaydeee" diye bağırmasını da eklemeyi unutmayalım.

Ah o eski one piece ruhu nerde :/

Luffy'nin kutsal ejdere attığı yumruk konulmamış, otur sıfır.
"Böyle bir konu açmayı düşündüm en iyi sahnelerin bulunduğu tabi ki hepsini koyamamış olabilirim eğer benim unuttuğum veya gözden kaçırdığım sahne varsa siz atarsanız sevinirim :) " demişim konuyu açarken.

Sen atmadiğindan asil sana koca bir sıfır. :artiz:

Luffy'nin Skypia'da waver a binmeyi beceremedikten sonra Nami'ye 'umarım boğulursun' dediği sahne <3

Luffy'nin Enel'e kör kütük saldırıp dövmeden önce ilk defa Oda'nın ağzıyla 'seni Tanrı yapan ne' demesi. Bu D. soyunun o zaman ki ilk ipucuydu.

Ve buraya atmış olabilirim ama en sevdiğim sahne tekrar yazayım 'Hito no Yume wa Owaranai!'

"Böyle bir konu açmayı düşündüm en iyi sahnelerin bulunduğu tabi ki hepsini koyamamış olabilirim eğer benim unuttuğum veya gözden kaçırdığım sahne varsa siz atarsanız sevinirim :) " demişim konuyu açarken.

Hemen atalım o zaman, mobildeyken pek uğraşmak istememiştim.
Benim aklıma iyi sahne denilince direkt bu gelir. Luffy'nin nasıl gözü kara bir adam olduğunu gösteren, müzikle çok güzel harmanlanmış bir sahne.

Sonradan yazılan sahneleri editle ilk mesajına eklersen daha güzel olur bence. İsteyenler ordan sevdiği sahneleri bi daha izler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık