Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Lebron ağır basar bence çok yönlü olmasından dolayı. Adamda yok yok. Kawhi kağıt üstünde lider olmaz ama arada sırada coşar. Olası bir sakatlık yaşanırsa takım 2004 Lakers'ından beter olur. Final bile göremezler.

Klay'ı başka takımda ana yıldızken görmek isterim. İkisinin kalacağı bir senaryo olmaz bence.
Bence Klay kalır, KD gider. İkisi de kalırsa zaten konferans finali bile göremeyebilir.

Bir de kim lider olacak bu takımda? Kawhi pek 2.adam olacak biri gibi durmuyor, keza LeBron da öyle.
Olmaz o iş bence ya. Kawhi Toronto'yu tercih edecektir. Ha diyelim ki oldu, GSW meselesinden biraz ayrılacak çünkü GS'te yine istisnai bir kimya söz konusuydu o yıldızlar arasında ve organik bi takımdı, sadece KD takviyesi söz konusuydu. Kawhi da gelirse oluşacak Lakers takımı acayip çirkin bi hilkat garibesi, ucube gibi bir şey olur :) Kawhi zaten takımla kimyası uyuşan tarzda bi oyuncu değil ama gerekirse bi o oynar bi Lebron-Davis oynarlar, yine şampiyonluğa oynarlar tabi. Zayıf benç de sıkıntı oluşturmaz, sakatlık olmadıkça! Ama sakatlıklara da daha bi zayıf hale gelirler. İşte en büyük sıkıntı dediğim gibi çok çirkin ve güçlü bir takım olacaklar ve haliyle çok fazla nefret çekecektir üstüne :) Kawhi açısından üzülürüm sevdiğim bi oyuncu olduğu için o kadar. Ben daha çok bunlar en son G.State'in savunma koçuna dadanmıştı ondan endişeliyim. Onu da kaparsa adiler gerçekten kötü olur :(
Yalnız GSW'nin KD ve Klay'e önereceği sözleşmelerin toplamı 300 milyondan fazla görünüyor. Kabul ederler mi orası ayrı.
KD meselesi kapandı gibi oldu zaten diye biliyorum. Opsiyonunu kullanmadı, ona daha fazlasını da önerebilirler mi bilmiyorum. Asıl mesele Klay! Bu adam kalmazsa depresyona girerim :( Ama büyük ihtimal kalacak gibi duruyor. Haklı olarak maks. kontrat istiyor, aksi halde de gider. Warriors'ın sahibi daha sene içinde demişti splash brothers ile kariyerleri boyunca devam etmek istediklerini ve haliyle maks. kontratı da vereceklerdir. Konuşulan da buydu en son, verecekleri yönünde.

Olmaz o iş bence ya. Kawhi Toronto'yu tercih edecektir. Ha diyelim ki oldu, GSW meselesinden biraz ayrılacak çünkü GS'te yine istisnai bir kimya söz konusuydu o yıldızlar arasında ve organik bi takımdı, sadece KD takviyesi söz konusuydu. Kawhi da gelirse oluşacak Lakers takımı acayip çirkin bi hilkat garibesi, ucube gibi bir şey olur :) Kawhi zaten takımla kimyası uyuşan tarzda bi oyuncu değil ama gerekirse bi o oynar bi Lebron-Davis oynarlar, yine şampiyonluğa oynarlar tabi. Zayıf benç de sıkıntı oluşturmaz, sakatlık olmadıkça! Ama sakatlıklara da daha bi zayıf hale gelirler. İşte en büyük sıkıntı dediğim gibi çok çirkin ve güçlü bir takım olacaklar ve haliyle çok fazla nefret çekecektir üstüne :) Kawhi açısından üzülürüm sevdiğim bi oyuncu olduğu için o kadar. Ben daha çok bunlar en son G.State'in savunma koçuna dadanmıştı ondan endişeliyim. Onu da kaparsa adiler gerçekten kötü olur :(

KD meselesi kapandı gibi oldu zaten diye biliyorum. Opsiyonunu kullanmadı, ona daha fazlasını da önerebilirler mi bilmiyorum. Asıl mesele Klay! Bu adam kalmazsa depresyona girerim :( Ama büyük ihtimal kalacak gibi duruyor. Haklı olarak maks. kontrat istiyor, aksi halde de gider. Warriors'ın sahibi daha sene içinde demişti splash brothers ile kariyerleri boyunca devam etmek istediklerini ve haliyle maks. kontratı da vereceklerdir. Konuşulan da buydu en son, verecekleri yönünde.
Kawhi zaten yarı sakattı finallerde, LeBron'un da hem sakatlığı hem yaşı var. Sakatlık olabilir yani, göz önünde bulunduruyolardır gerçi bunları. Klay max kontrat istedi, GSW de max kontrat öneriyor. KD için de max öneriyor ama en son atarlı deniyordu sakatlığından dolayı.

Lakers üçüncü yıldızı alırsa benc doğal olarak zayıf olacak ve öyle bir durumda vince Carter tarzı veteran ve minimum kontratlı oyunculara yonelirler. Üçüncü yıldızı almaları mantıklı çünkü orta seviye oyuncuların bile kontratlari serbest pazarda çok yüksek. Bu yüzden üçüncü yıldız+veteran+genç oyuncular şeklinde bir düzen arıyorlar bence

Bir oyuncu neden 3 yıl-45 milyon dolarlık NBA teklifini reddedip de 2 yıl-14 milyon euroluk Barça teklifini kabul eder ki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık