Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Iggy için serbest kalacak ve minimum kontrat ile GSW'ye geri dönecek muhabbeti yapmış birkaç kişi. O ne alaka acep?

Lakers'a gidiyor diye gördüm ben. Hatta birkaç gün önceden haber vermişler takas olacağını.
Üzülürüm öyle olursa gerçekten. Yani spor, bilhassa NBA böyle bir şey değil ama bazı kişilere de hakkını vermek lazım ne bileyim. "Aile" olan bir takımın daha başarılı olacağını düşünüyorum ayrıca. Tabii Iggy de gitmek istemiştir falandır filandır bilemem. Daha geçen ay böyle demiştim adam: “Gelecek yıl yine kesin burada olacağım. Yıldız çekirdeğimizin de burada kalacağından ve bir kere daha şampiyonluk mücadelesi vereceğimizden eminim.” Şimdi böyle bir haber üzücü.

Üzülürüm öyle olursa gerçekten. Yani spor, bilhassa NBA böyle bir şey değil ama bazı kişilere de hakkını vermek lazım ne bileyim. "Aile" olan bir takımın daha başarılı olacağını düşünüyorum ayrıca. Tabii Iggy de gitmek istemiştir falandır filandır bilemem. Daha geçen ay böyle demiştim adam: “Gelecek yıl yine kesin burada olacağım. Yıldız çekirdeğimizin de burada kalacağından ve bir kere daha şampiyonluk mücadelesi vereceğimizden eminim.” Şimdi böyle bir haber üzücü.
KD giderse D'Lo'yu almak için seni takasta kullanacağız demişler adama. Ben de üzüldüm gitmesine, Lakers'a giderse daha da üzücü olur.

Kemba gitti,Kyrie gitti,Butler gitti,Kd gitti,Klay gitti Lakers'ın peşinde olduğu adamlardan sadece Kawhi kaldı piyasa süpürüldü Kawhi'yi ikna edemezlerse patlarlar alabilecekleri iş yapacak yan parçada yok şuan piyasada Kawhi'ya abanacaklar.

Öyle bir hamle yapabilirler. En az yarım sezon yok sanırım Klay. GSW dönemi bitti mi dersin?
Curry'ye bağlı her şey. Potansiyel olarak tek başına da taşır takımı. Eski performanslarını göremiyorduk pek. Şimdi pek çok fırsatı var. Şimdi bir de bench mühim tabii. Yine de şöyle bir bakınca şampiyonluğun sürpriz favorisi olur gibi bu sene en fazla. Sence?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık