Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Nardo umurumda değil pek sevmem zaten ama haksızlık etmiyor musun biraz? :/ Adamın gücü o. Kakashi gibi chakra fakiri değil ki öyle bir gücü olduğu için laf edelim.
Savaş öncesi kyuubi ile barıştı bu.Ve senin clanin isimli clan.Öğren mühür teknikleri.Kendin dedin kakashi çakra fakiri bunda o sorun da yok.Orochi 80 tane maske çıkardı hepsi uzumaki maskesi kim bilir neler vardı.Tabi mangaka da çizmemek için yapmıştır kolaya kaçıyor kyuubi çıkar rasengan at.Ama bir sasuke rakiplerine bak bir naruto ciddiye alınmaz naruto.Veled haliyle 5 kage ye kafa tut,akabinde danzo yu yen bunu naruto yapamaz kafa basmaz o kadar.

Naruto ve Sasuke Kaguya ile dövüşürlerken sadece 16 yaşındaydılar. Çocuk sayılabilecek bir yaş. Şimdi sanırım 30' lu yaşlara geldiler. Şuan Naruto da Sasuke de Madara' yı geçmişlerdir. Aynı şekilde Lee' ninde Gai' yi geçtiğini yada eşit hale geldiğini düşünüyorum.
1-Rikudou Sennin
2-Kaguya
3-Naruto
4-Sasuke
5-Madara
6-Lee/Gai
7-Hashirama

Bana son savaşta karşıdakini kurtarmak isteyen ve ona gören savaşan bir Naruto ve karşısındakini öldürmek için her şeyi yapan bir Sasuke var gibi gözükmüştü. Yani Naruto evil olsa Sasuke'nin izini bile bulamazdık gibi geliyor bana.:D
Göz güçlerini hafife alma.Ki son halinde rinnegan var.Dediğim gibi denge için berabere kaldı bunlar.Sasuke itachi yi geçti amaterasu konusunda.Çükügo ve naruto bana itici gelen ana karakterler biraz hater olabilirim de yan karakterler daha zeki ve güçlü sonuçta :flaugh:

Göz güçlerini hafife alma.Ki son halinde rinnegan var.Dediğim gibi denge için berabere kaldı bunlar.Sasuke itachi yi geçti amaterasu konusunda.Çükügo ve naruto bana itici gelen ana karakterler biraz hater olabilirim de yan karakterler daha zeki ve güçlü sonuçta :flaugh:
Naruto'yu seven biri değilim.:D Ama Sasuke'nin de sevilecek bir tarafı yok. En azından Naruto daha önde benim için. Yine de benim izlediklerimden hatıramda kalan sürekli öldüreceğim kafasında olan Sasuke ile sürekli kurtacağım kafasında olan Naruto idi. Naruto Sasuke ile olan son savaşında bile Sakura'ya verdiği sözü tutma bilinci ile gidiyor. Tam olarak öldürme isteği ile değil. O yüzden Naruto'nun tam potansiyel ile savaştığını düşünmüyorum Sasuke'nin aksine.

Son dövüşlerinde eşitlerdi işte çokta irdelenecek bir durum yok bence.Serinin ismi her ne kadar Naruto olsa da mangakanın bir Sasuke aşkı da vardı diye hatırlıyorum.İkisi de bu zamana kadar birbirlerini rakip gördüler.O yüzden Naruto sadece kurtarmak için değil tüm gücünü kullanmaktan da çekinmemiştir.

Shisui kim la gücü hakkında çıkarım yapılsın.
Kim olduğunun bir önemi yok, gözlerine bakmak yeterli. Danzou gibi Obito gibi karakterler köpek gibi Şisuinin gözü deyip durdular ki o göz vücut kontrole yarıyordu Kotoamatsukami olan bile değildi düşün işte. Madara tsukuyomi diye tutturmuşken adamın kotoamatsukamisi en üstün genjutsuydu. Mangaka Şisuiyi öldürüp 2 tane karakter yarattı işte, 1 Danzou 2 Itachi. Şisui ölmese daha farklı bir senaryo çizmek zorunda kalacaktı. :)

Adamlar berabere kaldı işte la. Hareket edecek halleri yoktu. Elleri koptu falan.

Sasuke öldürme amacındaydı, Naruto kurtarmak. Hayatta belki de en çok değer verdiği insanı kurtarmak istiyordu ve tüm gücünü kullanmadan bunu yapamayacağını en iyi Naruto biliyordu.

Yanlış hatırlamıyorsam seri boyunca Naruto sadece bir kere üstün geldi Sasuke'ye karşı. Onda da sadece bir teknik kapıştırıyorlardı ve Kakashi araya girdi. Onun dışında ağır basan taraf hep Sasuke'ydi. Ama son dövüşte bunların bir önemi kalmadı. Birçok insanın beklediği gibi beraberlikle son buldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık