Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Çoğunluk Naruto>Sasuke yazmış galiba. Berabere kalmadı mı bu aşıklar ben mi yanlış hatırlıyorum?
Hmm, bu düşüncenin nedeni sanırım birbirlerine Sasuke'nin öldürmek, Naruto'nun da durdurmak için saldırması. Naruto da öldürmek için saldırısa berabere kalmalarına rağmen daha güçlü görünürdü gibi bir fikir olabilir. Fakat bence berabere kalmalarındaki en önemli nokta bu zaten :/ Naruto öldürmek için saldırısaydı Sasuke'nin avucunun içine düşerdi ve kaybederdi.

Hmm, bu düşüncenin nedeni sanırım birbirlerine Sasuke'nin öldürmek, Naruto'nun da durdurmak için saldırması. Naruto da öldürmek için saldırısa berabere kalmalarına rağmen daha güçlü görünürdü gibi bir fikir olabilir. Fakat bence berabere kalmalarındaki en önemli nokta bu zaten :/ Naruto öldürmek için saldırısaydı Sasuke'nin avucunun içine düşerdi ve kaybederdi.
Sonradan ciddi saldırmadı mı? Yapabileceği en güçlü teknikleri yaptı zaten. (Animeden baktım bu dövüşe.) En sonunda da kollar koptu ve yerde galp figürü oluştu işte xd

Çoğunluk Naruto>Sasuke yazmış galiba. Berabere kalmadı mı bu aşıklar ben mi yanlış hatırlıyorum?
Son hallerinde bile sasuke önde.Sırf denge için berabere kaldılar.Hatta naruto o güçte bile clon çıkardı sasuke hala mı bu teknik diyerek dalga geçiyordu.Tabi mal naruto dan ses yok xD Adam susanoo dan transformers yarattı karşıda ki sadece kyuubi çıkarıyor ciddiye bile almazsın.

1-RS
2-Kaguya
3-Jinch Madara
4-Hamura
5-RS Naruto
6-RS Sasuke
7-Ashura
8-Indra
9-Jinch Obito
10- 8 Kapı Gai - DMS Kakashi(PS Hali) - SM Hashirama

Kusura bakmayın da, Itachi bu listedekilerden her hangi biriyle yan yana gelse atmosferden ölür.(Belirtilen versiyonlarında.)

Son hallerinde bile sasuke önde.Sırf denge için berabere kaldılar.Hatta naruto o güçte bile clon çıkardı sasuke hala mı bu teknik diyerek dalga geçiyordu.Tabi mal naruto dan ses yok xD Adam susanoo dan transformers yarattı karşıda ki sadece kyuubi çıkarıyor ciddiye bile almazsın.
Bana son savaşta karşıdakini kurtarmak isteyen ve ona gören savaşan bir Naruto ve karşısındakini öldürmek için her şeyi yapan bir Sasuke var gibi gözükmüştü. Yani Naruto evil olsa Sasuke'nin izini bile bulamazdık gibi geliyor bana.:D

Nardo umurumda değil pek sevmem zaten ama haksızlık etmiyor musun biraz? :/ Adamın gücü o. Kakashi gibi chakra fakiri değil ki öyle bir gücü olduğu için laf edelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık