Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Kakashi 5 yaşında genin oluyor ve böylelikle naruto dünyasının en genç genin olmuş adamı oluyor kendisi daha sanninler 6 yaşında genin olmaya çalışırken kakashi 6 yaşında chunin oluyor ama en güçlü 10 karakter arasına giremiyor ve jinjurikiden tek yemelik canı var. Bu konuda mangaka çok hatalı ve zayıf performans gösterdi malesef. Öyle genç yaşta acayip şişirip yetenek veriyorsan gelecekteki halini neden böyle yapıyorsun. Zekası olmasa adam savaşta haşat olacaktı.

Kakashi 5 yaşında genin oluyor ve böylelikle naruto dünyasının en genç genin olmuş adamı oluyor kendisi daha sanninler 6 yaşında genin olmaya çalışırken kakashi 6 yaşında chunin oluyor ama en güçlü 10 karakter arasına giremiyor ve jinjurikiden tek yemelik canı var. Bu konuda mangaka çok hatalı ve zayıf performans gösterdi malesef. Öyle genç yaşta acayip şişirip yetenek veriyorsan gelecekteki halini neden böyle yapıyorsun. Zekası olmasa adam savaşta haşat olacaktı.
Savaş hali ortalama bir kage eder bence. Gai ile beraber bijuulara kafa tutabilmişti. Naruto, Madara filan değilsen öyle bir sıkımda alamaz jinchuurikiler.

Onun dışında Kakashi çok iyi bir destek elemanı, belki Tsunade'den sonra en iyisi. Ancak uzun dövüşlerin adamı değil. Yine de seviyesi hiç fena değil serideki. Ufak bir destek ile Pain arc'da Tendo'yu indiriyordu az daha.

Yani yanında dikkat dağıtacak, rakibi oyalayacak biri varsa Kakashi hem zeki, hem becerikli hem de hızlı.

Teke tek başarısı neredeyse yok, çünkü kondisyonu yeterli değil. Bu haliyle bile Mei-Rasa-Darui-Kurotsuchi gibi kageleri yenebilme ihtimali var. Yani o kadar da boş değil.

Double MS versiyonu ise ilk 10' a girebilir.

Son düzenleme:
Bu arada şimdi dikkatimi çekti. "Elması kesebilen" olarak geçen Kusanagi kılıcı bijuu pelerinine çizik dahi atamıyor.

Ama Kakashi Raiden ile bu zırhı parçalıyor.

@Aiden

Buradan ne sonuç çıkar söylesin.:utaniyorum:
Kakashi>Mihawk???

Bu arada şimdi dikkatimi çekti. "Elması kesebilen" olarak geçen Kusanagi kılıcı bijuu pelerinine çizik dahi atamıyor.

Ama Kakashi Raiden ile bu zırhı parçalıyor.

@Aiden

Buradan ne sonuç çıkar söylesin.:utaniyorum:
Kakashi>Mihawk???
Dünya üzerinde kimse Mihawk'dan üstün değildir. Kakashi Sharingan at çöp. Mihawk kılıç at korsanlar kralı.

Şaka bi yana evren kiyasi değişik. Belki Jozu elması öyle böyledir. Gai'ye bile dayanır. :utaniyorum::utaniyorum:

Kakashi > Dof diyorum. Bana 20 sayfa makale çıkarıyon Dof böyle güçlü diye. Dof fani seni.

Bu arada sıralama yapim ben de. Kesinlikle fanlik yoktur. Otsutsukileri at çöpe

1-Naruto
2-Sasuke
3-Madara
4-Gai
5-DMS Kakashi

Yeter. :d

Son düzenleme:
Su kakashi niye bu kadar abartiliyor anlamadim. Obitonun gözü olmasa kakashi ortalama ninjanin biraz üstünde bir ninja daha fazlasi değil. Serinin baslarinda orochimaru ile karsilastiginda yusuf yusuf olan kakashi seri sonunda juubito olacak adami yenmeye calisiyor. Naruto evreninde iki balon var biri kakashi digeri de itaci.

1- Rikudou Sennin
2- Madara
3- Kaguya
4- Naruto
5- Sasuke
6- Hashirama ( Reis Narto ve Saske'nin üstünde de olabilir ).
7- Gai
8- Obito
9- Nagato
10- Jiraiya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık