Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

İyi de Kisame bulaşma niyetinde değil. "Senin Uchiha Klanın, benim 7 kılıçtan olmam o adamın namı karşısında bir hiç." diyor Kisame'nin kendisi. Hatta direk benim bir şansım yok diyor ona karşı. Jiraiya'yı oyalamak için kadın tutuyorlar zaten.

Yani Kisame zaten tırsıyor adamdan.
Hee o sözü diyorsa bilemem de yine de İtachi+Kisame bence Jiraiya'ya yeter.O sözde her türlü abartı var yani.

İyi de Kisame bulaşma niyetinde değil. "Senin Uchiha Klanın, benim 7 kılıçtan olmam o adamın namı karşısında bir hiç." diyor Kisame'nin kendisi. Hatta direk benim bir şansım yok diyor ona karşı. Jiraiya'yı oyalamak için kadın tutuyorlar zaten.

Yani Kisame zaten tırsıyor adamdan.
Güneşe genjutsu atan adam için böyle şeyler söyleme, rahat bir şekilde tek atardı Jiraiya'ya. Zaten yanındaki adam da bizim köyün imamı olduğundan güçle alakalı yapılan saçma yorumlardan anlamıyordu yoksa kim inanır İtachi'nin Jiraiya karşısında güçlük çekeceğine :oleyo2:

Nerede o eski genjutsular :a:

Hee o sözü diyorsa bilemem de yine de İtachi+Kisame bence Jiraiya'ya yeter.O sözde her türlü abartı var yani.
Kisame o sıralar o kadar güçlü tasarlanmamıştı bence, o laf oradan geliyor. Itachi'de gerçi part 2'de çok daha OP idi. Ama benim demek istediğim tanrısal karakterlere karşı şansı yok. Yoksa, Muu'dur, 3. Raikage'dir, Jiraiya'dır. Bunlara karşı teke tekte şansı var gösterilenlere bakacak olursak.

Jiraiya sağlam adam.Kage seviyesi olduğu zaten kesin.Genjutsu konusunda da uzmandı yanlış hatırlamıyorsam.Üstelik gayet zeki bir adam.Kisame+İtachi vs Jiraiyada ne olur pek kestiremiyorum.

Güneşe genjutsu atan adam için böyle şeyler söyleme, rahat bir şekilde tek atardı Jiraiya'ya. Zaten yanındaki adam da bizim köyün imamı olduğundan güçle alakalı yapılan saçma yorumlardan anlamıyordu yoksa kim inanır İtachi'nin Jiraiya karşısında güçlük çekeceğine :oleyo2:

Nerede o eski genjutsular :a:
Yanında genjutsuyu bozacak Fukasaku, Shima, Gamabunta,Gamaken varken nereye genjutsu ile tek atıyor? :oleyo2:

Kisame o sıralar o kadar güçlü tasarlanmamıştı bence, o laf oradan geliyor. Itachi'de gerçi part 2'de çok daha OP idi. Ama benim demek istediğim tanrısal karakterlere karşı şansı yok. Yoksa, Muu'dur, 3. Raikage'dir, Jiraiya'dır. Bunlara karşı teke tekte şansı var gösterilenlere bakacak olursak.
Tanrısal karakterlerle gerçekten kıyaslayanı görmedim.Varsa da çok ciddiye alma zaten.Onun dışında katılıyorum diyeyim.

Kage seviyesi diye bir şey yok. Optaki Shici seviyesi gibi bir şey. Genellikle Konoha zaten üstte çizilmiş. Edo tensei ile imaj yaratıp, denge getireceğim dediği adamları da saçma sapan harcadı zaten.
Full kapı Gai ayrı saçmaydı. Genel olarak bir kısımdan sonra toparlayamadı bana göre.

Naruto sayesinde anime dünyasına adım atmıştım. Ama onu da 450. bölüm civarında bırakmak durumunda kalmıştım. Son bölümler çok acayipleşmişti. Burdaki yorumları okuduğum kadarıyla benim bıraktığım bölümlerden sonra daha da fazla bozmuş :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık