Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Bana göre bu serinin zirvesi Asuma'nın ölümünden Pain'in yenilişine kadar olan kısımlardı. Özellikle o dönemden aşırı zevk almıştım işte Naruto bu dedirtiyordu.

Benim için part 1 zirveye oynar, ama Gaara vs Deidara'dan Beş Kage Toplantısına ya da Konan vs Tobi(serinin son orijinal dövüşü) olan kısım da çok iyiydi. Savaş arcı dışı kötü yer yok zaten bence seride.

Zirve net akatsuki bölümleri bence. Paine kadar olan kısım çok iyidi. Birde o zamanlar Obitonun kimliği bilinmiyordu, muazzam bir gizem hakimdi.
Seriyi patlatan şey bence edo tensei. Ölü öldüğüyle kalacak arkadaş. Ölü çağırıyorsada biri o kişi zombi gibi olacak. Bu orochimaru vs 3. Hokage savaşındaki gibi kalsa çok şeker olurdu mesela. Sonra dirilen dirildi neler neler oldu.
Yani en basitinden Sasukenin abisini tekrar görememesi lazımdı. Vicdan azabını sürekli hissetmesi lazımdı. Edo tensei ile hiçbir özellik kalmadı.Itachi nasihat bile çekti.

Üye silindi 1004

Dövüş zirvesi falan bilemiyorum. Fakat Kishi’nin Amegakure’si benim için tüm anime manga evreninin zirvesi. Yaratılmış tasarlanmış en iyi yer. Sanat eseri aksini iddia edeni de kabul edemiyorum. Zaten adamın genel olarak Akatsuki karakter tasarımları giyinişleri duruşları zirve ama, Amegakure bambaşka bir olay.

İyi bir çizer mi? İyi bir yazar mı? Bilemem. Fakat Kishi yaşayan en büyük tasarımcılardan birisi. Yağmurlu yerleri seviyorum abi tribi de yapmıyorum. Amegakure’nin Akatsuki ve hikayeyle beraber irdelediği anlam bütünlüğü muazzam. Canım sıkıldıkça Google Görsellere, Amegakure yazıp tek tek sonuçlara bakıyorum. Görsel şölen.

Dövüş zirvesi falan bilemiyorum. Fakat Kishi’nin Amegakure’si benim için tüm anime manga evreninin zirvesi. Yaratılmış tasarlanmış en iyi yer. Sanat eseri aksini iddia edeni de kabul edemiyorum. Zaten adamın genel olarak Akatsuki karakter tasarımları giyinişleri duruşları zirve ama, Amegakure bambaşka bir olay.

İyi bir çizer mi? İyi bir yazar mı? Bilemem. Fakat Kishi yaşayan en büyük tasarımcılardan birisi. Yağmurlu yerleri seviyorum abi tribi de yapmıyorum. Amegakure’nin Akatsuki ve hikayeyle beraber irdelediği anlam bütünlüğü muazzam. Canım sıkıldıkça Google Görsellere, Amegakure yazıp tek tek sonuçlara bakıyorum. Görsel şölen.
Amegakure tasarımı cidden çok ayrı, hem otantik, hem sci-fi öğeleri barındırıyor hem de seriye pek çok gizem sokmuştu. Pain'in kurduğu saltanat da çok uyuyor atmosfere. Orada manga adeta başka bir tarza bürünmüştü. Jiraiya'nın Pain hakkında bilgi topladığı bölümlerden bahsediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık