Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

DMS, Kakashi'nin ölmekte olan Obito'nun içindeki Juubi'den kalan son çakra demlerini ve Sharingan'ını alarak geldiği form.

Juubito'nun çok altındaki bir karakter ile Hashirama'yı karşılaştırmam şahsen.
kamui shurikeni görmedinmi dayanıklılığın önemi yok,vurdunmu kopartıyor.Double ms mutlak savunma mutlak saldırı daha kılıcı falanda çıkarmadı.

Sizce Haku,Nenji,Gaara,Lee,Naruto ve Sasuke Chunin sınav sonundaki seviyelerini düşünürsek nasıl bir sıralama olur? Bir de potansiyellerine göre sıralama nasıl olur?
Tabi tam bir sıralama mümkün olmayabilir zira ben Sasuke Gaara'yı yendi ama Gaara>Nenji diye düşünürken Nenji>Sasuke diye düşünüyorum.

Üye silindi 1004

Sırf karizma diye sevilen çoğu hippiden daha karakterlidir. Popülizm. :) Sahne gayet güzel.

DMS Kakaşi gayet Haşirama'yı alabilir. O halinde Kaguya ile denk mücadele ediyordu, Naruto ve Sasuke'yi kurtarmış Kaguya'yı yaralamıştı.

"DMS" yazısını görmemiş sanırım insanlar kocaman da yazıyordu. Rikidou çakrasından bahsediliyor, bu adam o gücü görünce beni aşar demişti zaten.
Alamaz. Kakashi kalplerimizin en güçlüsüdür.

İchibi'yi ve Kyuubi'yi devre dışı sayıyorum;

Haku(Edo halinde jonin level gösterimleri var. Onun dışında Zabuza Kakashi ve kendisinden güçlü olduğunu söylüyor.) ilk sırayı alır.

Haku> Bunta'lı Naruto > Neji > base Gaara(kafasının pek yerinde olmaması sebebiyle, kolay tahrik oluyor.) > Chidori ve Lee'nin hızını hareketlerini birebir kopyalamış Sasuke > Lee > Base Naruto.

İchibi'yi ve Kyuubi'yi devre dışı sayıyorum;

Haku(Edo halinde jonin level gösterimleri var. Onun dışında Zabuza Kakashi ve kendisinden güçlü olduğunu söylüyor.) ilk sırayı alır.

Haku> Bunta'lı Naruto > Neji > base Gaara(kafasının pek yerinde olmaması sebebiyle, kolay tahrik oluyor.) > Chidori ve Lee'nin hızını hareketlerini birebir kopyalamış Sasuke > Lee > Base Naruto.
Peki potansiyelde Haku'yu nereye koyarsın? Shinobi savaşına kadar yaşasaydı.

Peki potansiyelde Haku'yu nereye koyarsın? Shinobi savaşına kadar yaşasaydı.
Hiç bilmiyorum hocam. Neji ve Lee'de yaşadı sonuç olarak savaş arcına kadar, gelebildikleri nokta yüksek jonin(Lee), ekstrem jonin(Neji) yani seri bir noktadan sonra o kadar Naruto-Sasuke-Madara- Obito dörtlüsüne odaklandı ki diğer karakterlere yer kalmadı.

Benzer hayallerim Kimimaro için var, kendisinin rahat Kage seviyesine ulaşacağına inanıyordum.

Sizce Haku,Nenji,Gaara,Lee,Naruto ve Sasuke Chunin sınav sonundaki seviyelerini düşünürsek nasıl bir sıralama olur? Bir de potansiyellerine göre sıralama nasıl olur?
Tabi tam bir sıralama mümkün olmayabilir zira ben Sasuke Gaara'yı yendi ama Gaara>Nenji diye düşünürken Nenji>Sasuke diye düşünüyorum.
Seviye olarak;
Bunta ile Naruto > lanetli mühürlü Sasuke > Gaara ve Neji > Haku derdim. Aslında Gaara daha üstte olur aklı başındayken ama bu halde böyle.

Potansiyel olarak ise (Sadece Chuunin kısımlarına göre değerlendireceğim. Ana karakter torpilini de es geçeceğim elbette)
Sasuke >> Neji > Gaara >>> Naruto >>> Haku

Sasuke ve Neji o zamanlar dahi olarak değerlendiriliyorlardı. Gaara ise canavar gibiydi zaten.

Haku bunlara kıyasla daha büyük olduğu (15) için sonda kaldı.

Sevgili Kishimoto’da Oda kadar sallamayı hak eden bir mangakadır. Sasuke seri başından sonuna kadar net Naruto’dan güçlüydü. Seriyi iki başrol oyuncusu olarak tasarladım diye bir açıklaması vardı ama serinin adını Naruto koyup Naruto’nun hokage olma hikayesini işledi. Gitti Sasukeye Danzo gibi ensesi kalın adamı öldürttü falan. Tabi sayılacak çok şey var Edo Tensei olsun Tobi-Madara-Zetsu-Kaguya zinciri olsun falan. Benim asıl eleştirdiğim nokta kendileriyle çelişmeleri. Bu arada Naruto’da çok kötü başroldü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık