Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

Croco-Boy

Ben son sayının son sayfasina anlam veremedim. Çeviri hatası flan mı var acaba ?

Croco-Boy

Čevirin bana lutfen ingiliçcem yerine göre köreliyor. Şuan 2 haftadir final calismaktan beyin mcuklaması geciriyom :(

Güç dengesi olayı aklımı karıştırdı gerçi öyle bir şey var mıydı ondan da emin değilim ya. :(
Meliodas en güçlü şeytan diye geçiniyor şeytan kralın varisi, veliahtı görülüyor, 10 emirdeki elemanlarda bunu doğruladı ama gel gör ki hepsi sırayla eline verdi. Estorassa da garibim, biricik Meliodas'ını öldürürken nasıl da gözyaşlarına hakim olamayıp ağladı...

Ban'da atomlarına ayrıldı, zaten kendisinden fazla bir şey beklemiyordum da bu kadar kolay şekilde ezilmesini hem bekliyordum, hem beklemiyordum.

Gerçi hala Escanor'umuz var. :cool:

En güçlü şeytanların 7 kalbi olduğunu söylüyor Estarossa. Acaba Meliodas ta daha fazla olabilir mi ? Malum şeytan kral varisi olarak görülüyor. Belki buradan bir dönüş gelebilir.

Arkadaş bu seride kimse ölüpte toprak olmuyor mu ? Meliodas 7 kalbi birden kesilmesine rağmen oda geri dönecek. Zartaras bile döndü. Bu adamın olmesi seri icin olayların bir dönüm noktasıydı. Bir nevi onun yüzünden bütün Günahlar suçlu ilan edilip halka dusman edildi. Tamam oldurmediler ama ihale onlara kalmıştı. Şimdide hic olmayan bir olayı olmuş gibi gosterip birde yapmayan birini suclu gosterdiler. Hersey yalan Meliodas gerçeko_Oo_O

Croco-Boy

Artık öldü olarak bilinen kişilerin listesini cikaracam. Mangaka elde avucta bisey kalmayinca onlari getiriyor geri. Yokluga bak sen zaratras geri geldi :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık