Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nami

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 79.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    164
Manga 612'de gösterilen ödeüllerde ödülü 18 milyon gösteriliyor. Ödülü 16 milyondu Enies Loby'den sonra. 2 yıl zaman aşamında ödülünü mü arttırdı acaba yoksa ben çözünürlükten dolayı olarak yanlış mı gördüm. Bi' bilgin varsa ve paylaşırsan sevinirim Smoker.

Manga 612'de gösterilen ödeüllerde ödülü 18 milyon gösteriliyor. Ödülü 16 milyondu Enies Loby'den sonra. 2 yıl zaman aşamında ödülünü mü arttırdı acaba yoksa ben çözünürlükten dolayı olarak yanlış mı gördüm. Bi' bilgin varsa ve paylaşırsan sevinirim Smoker.
Yanlış görmüşsün. Hala 16.000.000.

Ah Nami-Swan!!!

Nami tayfanın direğidir direği! Zoro Dojoda kuinadan dayak yerken, Luffy ormanda maymunlarla takılırken kendisi Haritalar çizmekle meşguldü, pırıl pırıl zeki bir genç idi. Derken Jinbeiden posta yiyen hain Arlong Köye saldırdı....
Nami köyündekiler zarar görmesin diye annesi gördüğü kişiyi öldüren adamın tayfasına katıldı, her gün onun yüzünü görmek zorunda kaldı. Odasından çıkmadan günlerce harita çizmeye zorlandı. Tüm bu sorumlulukların üstüne birde daha gencecik yaşta 100 milyon beli(beri,her neyse) Toplamaya başladı. Köyündekiler için genç yaşta canını tehlikeye attı, tüm o maceralarda korsanların ne kadar iğrenç insanlar olduğunu gördü

normal bir insanın hayatı boyunca toplayamayacağı parayı çocuk yaşta 8 yılda topladı,Köyü için Luffy lerden ayrılmak zorunda kaldı...

Nami için paradan başka bir şeye değer vermez derler fakat bu kız tüm parası gittiğinde bile köyündekileri sakin tutmaya çalıştı,parayı tekrar toplamaya çalışacağını söyledi.Ne luffy'leri ne de köy halkını olaya sokmadı çünki zarar görmelerini istemiyordu,Usopp ölmesin diye kendi elini bıçakladı, Vivi için dövüşmeyi öğrendi, nakamaları için hep güçlendi. Hacciyi affedebilecek kadar merhametli, Punk Hazarddaki çocukları önemseyecek kadar iyi kalpliydi..Rotacılık becerileri ile tayfayı defalarca ipten aldı..Şu 700 bölümde gücü en az göğüs ölçüleri kadar arttı.....

Nami Adamdır, Zaten Adam olmasa sanji reis boşuna aşık olmazdı.... Naminin D çıkacağı günler yakınır a dostlar

Üzgünüm dostum ama sana kötü haberlerim var:
Luffy şapkasını şu evrende sadece kime verdi?
Nami'ye.
Luffy ETİNİ şu evrende sadece kime verdi?
Nami'ye.
Nami GG WP.
Aynısını redditte gördüm la. Sen misin ordaki de :D

Bu arada Nami'nin sevdiğim özelliklerindrn başkasının hoşlanmaması değişik bir hismiş :oops:

Usopp sayesinde hatiri satilir bi guc elde etti.Guc olarak usopp'un gerisinde olan sezgileri,zekasi,bencilligi ve rotaciligi takdir edilesi bi disi karakter

Tayfadaki önem sırasında ilk üçte.
Kezbanlığı bile kabul edilebilir seviyede. Abartılması saçma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık