Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nami

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 79.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    164
Mantıken Big Mom'ın geri almaya uğraşması lazımdı. Bm bunları kendi ruhundan oluşturdu ve bu kadının ruh üretme gibi bir durumu yok. Yani benim anladığım kendi ruhunun bir parçasını aldı ve bunları oluşturdu. Dolayısıyla bunları oluşturması, kadının yaşam süresini azaltmıştır. Ama ne hikmetse ne ses var ne seda.
Yaşam süresini azaltma olayı bir yerde geçiyor mu ? tam hatırlayamadım, ama illa ki dez avantajı olmalı yoksa sonsuz tane zeus ya da prometheus oluşturur.

Mantıken Big Mom'ın geri almaya uğraşması lazımdı. Bm bunları kendi ruhundan oluşturdu ve bu kadının ruh üretme gibi bir durumu yok. Yani benim anladığım kendi ruhunun bir parçasını aldı ve bunları oluşturdu. Dolayısıyla bunları oluşturması, kadının yaşam süresini azaltmıştır. Ama ne hikmetse ne ses var ne seda.
Normalde bu kadının intikam için Balıkadam adasını falan da yok etmesi lazımdı. Düğününe gelmeyen adama babasının kellesini gönderen bir manyak sonuçta kendisi. Ama senaryo gereği bir çok şey eş geçiliyor.

Şişirilmiş karakterleri sevmiyorum maalesef :/
Neyi şişirilmiş diyecektim ki bunu yazarken neyinin şişirilmiş olduğu aklıma geldi :oleyo2:

Yaşam süresini azaltma olayı bir yerde geçiyor mu ? tam hatırlayamadım, ama illa ki dez avantajı olmalı yoksa sonsuz tane zeus ya da prometheus oluşturur.
Geçmiyor ama olay oraya çıkıyor. Big Mom meyvesiyle ruh üretmiyor, canlılardan aldığı ruhları cansız varlıklara aktarabiliyor. İnsanlardan ruh aldığında o insanın yaşam süresi alıyor. Zeus'u oluştururken kendi ruhundan oluşturmuş. Kendinden ruh çektiğinde kendi yaşam süresinin de azalması lazım.

Normalde bu kadının intikam için Balıkadam adasını falan da yok etmesi lazımdı. Düğününe gelmeyen adama babasının kellesini gönderen bir manyak sonuçta kendisi. Ama senaryo gereği bir çok şey eş geçiliyor.
O açıdan kötüydü Big Mom arcı.

En son Punk Hazard'da Bellemere'i hatırlamasiyla duygulandırmıştı la. Oda karakterlerin geçmişle bağlarını tutarlı şekilde koparmasa keşke...
Wanted posterleri dışında çekici değildir.

Nami serideki en güzel 5 karakterden birisi bence. Ayrıca açık sözlü ve iyi kalpli. Bir zamanlar gerçek ailesini merak ederdim ama bu saatten sonra çıksa da çıkmasa da fark etmez benim için. Ayrıca güçlenmeye kafayı takmayan birisi için oldukça güçlü bir yerde. Rotacılık yetenekleri de bir çok kez hayat kurtardı. 10 numara 5 yıldız karakterlerden birisi bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık