Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nami

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 79.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    164
Yeni nesil celestial olsun. Herkes tapsın. Herkes biat etsin. Zeus alsın. Prometheus alsın. Seri sonu en güçlü kız olsun

Zaman atlaması sonrasında kendisini kuaföre götürmek istiyorum. Edirne, Adana, Trabzon arasında gidip gelen kahkülleri, kaynakmış gibi çizilen saçları beni fıtık ediyor. Bir de seriye estetisyen sponsor bulmak lazım, toplu bir göğüs küçültme operasyonu şart. Nami 2 beden küçük bikini üstüyle, bu konuda çok göze batıyor, Allah'tan bir minke verdi o bikiniyi yanlış hatırlamıyorsam. Yoksa şeytan tüylü, has bir hatundur kendisi.

Go home Nami senden korsan olmaz. :(

3 saniyede ötecekmiş bak bak.Bari kaçmaları için vakit bıraksaydın.

Bundan en fazla Barbie bebek olur şu koşullarda.

Robin Spandam tarafından ayaklar altına alındığında hala inatçılığını koruyordu.

Go home Nami senden korsan olmaz. :(

3 saniyede ötecekmiş bak bak.Bari kaçmaları için vakit bıraksaydın.

Bundan en fazla Barbie bebek olur şu koşullarda.

Robin Spandam tarafından ayaklar altına alındığında hala inatçılığını koruyordu.
Ötecek olan insan öteceğini söyler mi?
Ötmez benim namim. Luffy azından kaçırır nami kaçırmaz. :(

Ötecek olan insan öteceğini söyler mi?
Ötmez benim namim. Luffy azından kaçırır nami kaçırmaz. :(
Yav güldürme beni.Koca ana işkence yapacağı zaman daha ok atılmadan ağzından baklayı çıkaracak gibi duruyordu.Oradaki tripler zaten baya iğrenmiştim.

Korsan dediğin iyi yada kötü olsun zorlu koşullara adapte olmalı.Sarayından yeni çıkmış prenses gibi tavırlar takınması çok absürt duruyor korsan mangasında.

Yav güldürme beni.Koca ana işkence yapacağı zaman daha ok atılmadan ağzından baklayı çıkaracak gibi duruyordu.Oradaki tripler zaten baya iğrenmiştim.

Korsan dediğin iyi yada kötü olsun zorlu koşullara adapte olmalı.Sarayından yeni çıkmış prenses gibi tavırlar takınması çok absürt duruyor korsan mangasında.
Keşke Akainu'ya denk gelse premses nami

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık