Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Tabi, herkes aynı şeyleri yapmasın da kim olursa olsun sırf dövüşlerinden zevk almadığını söylediği için hater demek baya komik. :D

Tahrik için değil de ciddi değilim diyelim. Gerçi bir tane üyeye karşı yazdığım oluyor ama kim olduğunu bilsen hak verirsin büyük ihtimal. :D Ne kadar Nami'nin ön planda olduğunu düşünsem de ciddi ciddi kanıt olarak Zoro ve Sanji varken sadece Zoro'nun ismi yazıyor, Zoro ve Nami olunca ikisinin ismi yazıyor; demek ki çekirdek kadro belli demem yani. xd
Laf olsun torba dolsun tadında yazılan bir yazı çünkü.Sanji'nin dövüşlerinden zevk almayan bir adam bu mangadaki nerdeyse tüm karakterlerin dövüşlerinden de zevk almaz.Ha tabii dövüşün sonuna kadar adama ciddi bir hasar veremeyip en sonda söylenen bir felsefik söz ile tek vuruşta bitirilen dövüşler daha güzel geliyorsa ona bir şey diyemem.

Peki neden bacağı yanmıyor?
Yav adamın güçleri çakma şeytan meyvesi gibi Ace in üstü yanıyomuydu ki Sanjininki yansın. Güçler Enies loby de aktive oldu çünki Hasırşapkalar süper insan olmaya başladılar. Sanjinin kardeşleri süper insan doğdu duyguları karşılığında ama Sanji çalıştı çabaladı CP9 gibi kendi gücüyle süper insan oldu. Usopuda anlayan bi Sanjiydi, adam biliyodu canavarların arasında normal insan olmayı. 2 yıl arada herif Meito üreten demirci gibi vücudunu Okamaları döverek çelik gibi yaptı ve buna paralel güçleride arttı. Sanjinin güçleri Momonosukenin ki gibi bak oda korkunca ejderha oluyo, aradaki fark Sanji şimdi gücünü kontrol edebiliyo.

Laf olsun torba dolsun tadında yazılan bir yazı çünkü.Sanji'nin dövüşlerinden zevk almayan bir adam bu mangadaki nerdeyse tüm karakterlerin dövüşlerinden de zevk almaz.
Bu sana göre öyle. Böyle genelleme mi olur. :D Bu seride bana göre Lucci vs Luffy ve Luff vs Katakuri dışında çok iyi diyebileceğimiz bir dövüş yok. Sanji'nin de dövüşleri pek zevk vermiyor bana ama gayet bu ikisinden zevk aldım. :) Nasıl oldu acaba?

Zoro dediğimiz adam dağ kesiyor. Sanji dediğimiz adam Vergo’dan tekme yiyince ampute kalıyor. Arada fark yok diyorsun.
Zoroda kaç saat Picayı bulamadı bu sadece eşleşmedir. Sanjinin armament hakisi çok güçlü değil herif observation, genede Vergo gibi bir adamla iyi kapıştı. Sanjininde Zoro gibi eski bi efsanenin hakili eşyası olsa onunda bacağı sağlam kalırdı. Burda suç Zoroya Shuusuiyi verdiğinde Sanjiye babayı veren Odadadır :D

Sanji’ye ihtiyaç yok.Sanji yokken en son Nami yemek yapmıştı.Ama Sanji rotacılık yapamaz.Öyle değil mi ne diyorsun bu konuya @Yubashiri-sama Tayfada durma sebebi hala çözülemedi.Galiba kaptanın ağırlığını azaltma gibi mühim bir görevi var kaptan çok ağırlık koyunca hafifletiyor.:artiz:

Bu sana göre öyle. Böyle genelleme mi olur. :D Bu seride bana göre Lucci vs Luffy ve Luff vs Katakuri dışında çok iyi diyebileceğimiz bir dövüş yok. Sanji'nin de dövüşleri pek zevk vermiyor bana ama gayet bu ikisinden zevk aldım. :) Nasıl oldu acaba?
Aga bunlar yazarın çok üstüne düştüğü dövüşler tabi iyi olacaklar. Sanji bence seride Luffyden sonra en iyi dövüşcüdür.

Üye silindi 1004

Laf olsun torba dolsun tadında yazılan bir yazı çünkü.Sanji'nin dövüşlerinden zevk almayan bir adam bu mangadaki nerdeyse tüm karakterlerin dövüşlerinden de zevk almaz.Ha tabii dövüşün sonuna kadar adama ciddi bir hasar veremeyip en sonda söylenen bir felsefik söz ile tek vuruşta bitirilen dövüşler daha güzel geliyorsa ona bir şey diyemem.
Sanji de her dövüşün sonunda felsefik cümleler kuruyor. Az önce sayfa attık ve baharat mevzusundan söz ettik. Sırf Zoro felsefi söz ediyormuş gibi algı yaratmaya gerek yok. Ayrıca Zoro sadece Mr.1’a zarar veremedi geriye kalan tüm rakiplerini açık ara öttürdü.

Yav adamın güçleri çakma şeytan meyvesi gibi Ace in üstü yanıyomuydu ki Sanjininki yansın. Güçler Enies loby de aktive oldu çünki Hasırşapkalar süper insan olmaya başladılar. Sanjinin kardeşleri süper insan doğdu duyguları karşılığında ama Sanji çalıştı çabaladı CP9 gibi kendi gücüyle süper insan oldu. Usopuda anlayan bi Sanjiydi, adam biliyodu canavarların arasında normal insan olmayı. 2 yıl arada herif Meito üreten demirci gibi vücudunu Okamaları döverek çelik gibi yaptı ve buna paralel güçleride arttı. Sanjinin güçleri Momonosukenin ki gibi bak oda korkunca ejderha oluyo, aradaki fark Sanji şimdi gücünü kontrol edebiliyo.
Sanji’nin vücudu çelik gibi mi? Öyleyse Vergo, Sanji’nin bacağına nasıl tek attı? Vergo Meito demirci mi? :D

Sanji’ye ihtiyaç yok.Sanji yokken en son Nami yemek yapmıştı.Ama Sanji rotacılık yapamaz.Öyle değil mi ne diyorsun bu konuya @Yubashiri-sama Tayfada durma sebebi hala çözülemedi.Galiba kaptanın ağırlığını azaltma gibi mühim bir görevi var kaptan çok ağırlık koyunca hafifletiyor.:artiz:
Nami’nin yaptığı yemeği gönül rahatlığıyla yerim ben. Sanji’nin nimetle neler yapacağına güvenmem problemli libido adam. Sanji tayfaya kaptanın şerefini iki paralık etmek için alınmış bence. Kaptanını hiç saymak bedava ya. Sanji, Luffy’i baya ezik paçavra birisi olarak görüyormuş ben onu anladım. Umarım fikri değişmiştir.

Tabi, herkes aynı şeyleri yapmasın da kim olursa olsun sırf dövüşlerinden zevk almadığını söylediği için hater demek baya komik. :D

Tahrik için değil de ciddi değilim diyelim. Gerçi bir tane üyeye karşı yazdığım oluyor ama kim olduğunu bilsen hak verirsin büyük ihtimal. :D Ne kadar Nami'nin ön planda olduğunu düşünsem de ciddi ciddi kanıt olarak Zoro ve Sanji varken sadece Zoro'nun ismi yazıyor, Zoro ve Nami olunca ikisinin ismi yazıyor; demek ki çekirdek kadro belli demem yani. xd
Benim içinde Nami önde gelir Sanjiden o yüzden np :D

Luffy'nin,Kata'nın,Lucci'nin dövüş stilleri odun gibi değildi çünkü.Ayrıca dövüşlerde kafa kafaya oldu son kısımlarında özellikle.

Hiç bir logia kullanıcısının meyve nedeniyle kendi üstüne bir şey olduğunu görmedik. Sanji ise logia kullanıcısı değil. Anlamsız bir benzetme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık