Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
En azından en mantıklı dövüşler Sanji'nin dövüşlerinde oluyor vahiy yolu ile gelen zorlama galibiyetler yakışmazdı Sanji'ye
Hem Sanji'yi hem de Zoro'yu çok severim ama Sanji'nin dövüşleri çok daha keyif verici açıkçası Zoro'ya göre.Felsefik sözler söyleyip tek atma durumu da yok hem dediğin gibi :D

Karşısındakilerin tipine rağmen nasıl zevk alıyorsunuz? Ben Bon’a ne zaman tekme atsa üzülmüştüm. Kurt zaten ayrı çöptü şaka gibiydi şaka. Sanji havayı dövse daha zevkli olurdu. WCI boyunca teleport olup kaçması East Blue dövüşleri hariç tüm dövüşlerinden daha zevkliydi. Nami’nin diken kazık kadınla olan dövüşü daha zevkli Sanji’nin iki dövüşü hariç.
Bunu diyen de Zoro fanı. :D Kıyma makinesine sokulup plot armor sağ olsun çizik almıyor. Sonra hebele hübele deyip bir anda çeliği kesiyor. Skypiea Arc'daki hilkat garibesinden bahsetmiyorum bile. :D

Daha sonra burnu uzun bir arkadaşla dövüşüyordu. Kendisi naptığını bilmeyen tahta bir karakterin yansımasıydı. Ashura gibi altı bomboş yine plotarmor sayesinde yendiği bir başka rakipti Kaku. :D Ha birde tabi Ceset Ryuuma var kendi kendine alev alan bir abimizdi. Kendisi istese devam ederdi ama salıyor kendini, aynısını Kata yapınca yine hır gür çıkarırlar. Tabi bir de en zor rakibi baldırı çıplak Taş adam var. Onu da kucaktan kucağa atılarak kesiyordu. :D:D:D

Hayır Pica denen yaratık ellerini birleştirip saldırıyordu. Bu kadar mı özenilmez bir karaktere arkadaş anlam veremiyorum. :D:D:D:

Karşısındakilerin tipine rağmen nasıl zevk alıyorsunuz? Ben Bon’a ne zaman tekme atsa üzülmüştüm. Kurt zaten ayrı çöptü şaka gibiydi şaka. Sanji havayı dövse daha zevkli olurdu. WCI boyunca teleport olup kaçması East Blue dövüşleri hariç tüm dövüşlerinden daha zevkliydi. Nami’nin diken kazık kadınla olan dövüşü daha zevkli Sanji’nin iki dövüşü hariç.
Önemli olan Sanji'nin rakipleri değil her zaman ama.Sanji en iyi dövüş stillerinden birine sahip bu seride bana kalırsa.Bildiğin İppo'daki Miyata gibi.Çok güçlü değil ama hızlı ve teknik.Zevk veriyor bu yüzden.

Üye silindi 1004

Bunu diyen de Zoro fanı. :D Kıyma makinesine sokulup plot armor sağ olsun çizik almıyor. Sonra hebele hübele deyip bir anda çeliği kesiyor. Skypiea Arc'daki hilkat garibesinden bahsetmiyorum bile. :D

Daha sonra burnu uzun bir arkadaşla dövüşüyordu. Kendisi naptığını bilmeyen tahta bir karakterin yansımasıydı. Ashura gibi altı bomboş yine plotarmor sayesinde yendiği bir başka rakipti Kaku. :D Ha birde tabi Ceset Ryuuma var kendi kendine alev alan bir abimizdi. Kendisi istese devam ederdi ama salıyor kendini, aynısını Kata yapınca yine hır gür çıkarırlar. Tabi bir de en zor rakibi baldırı çıplak Taş adam var. Onu da kucaktan kucağa atılarak kesiyordu. :D:D:D
Zoro ne alaka? Nami, Sanji ve Zoro tartışmıyoruz. İşte kronik Zoro haterlığı bu. Zoro dövüşlerindeki uzak doğu mistisizmi yeter!! Plot armor Ashura diyor çılgına bak!! Sanji’nin bacağını yakması plot armor ötesi plot.

Dalga geçtiğin Kaku, Sanji’ye bir bilemedim iki atardı. Sanji lütfen beni öldür diye yalvarırdı. Nami iki ark üst üste Sanji’ye tek atacak rakiplerle dövüşmüş. Hala Sanji övüyorsun. Ryuma, Zoro’ya saygı duydu kendi gençliği gördü onda o yüzden saldı. Manevi bir durum söz konusu. Ryuma’yla Zoro aynı kişi gibi bir şey zaten. Adam kendiyle de iyi anlaşamasın mı? Sanji’nin East Blue dövüşleri hariç dövüşü yok daha.

Hem Sanji'yi hem de Zoro'yu çok severim ama Sanji'nin dövüşleri çok daha keyif verici açıkçası Zoro'ya göre.Felsefik sözler söyleyip tek atma durumu da yok hem dediğin gibi :D
Sanji dini sözler sallıyor ya haklısın. Plot armorla bacak yakıp “Baharat şeytandan kipssss” yapıyor.

Zoro ne alaka? Nami, Sanji ve Zoro tartışmıyoruz. İşte kronik Zoro haterlığı bu. Zoro dövüşlerindeki uzak doğu mistisizmi yeter!! Plot armor Ashura diyor çılgına bak!! Sanji’nin bacağını yakması plot armor ötesi plot.

Dalga geçtiğin Kaku, Sanji’ye bir bilemedim iki atardı. Sanji lütfen beni öldür diye yalvarırdı. Nami iki ark üst üste Sanji’ye tek atacak rakiplerle dövüşmüş. Hala Sanji övüyorsun. Ryuma, Zoro’ya saygı duydu kendi gençliği gördü onda o yüzden saldı. Manevi bir durum söz konusu. Ryuma’yla Zoro aynı kişi gibi bir şey zaten. Adam kendiyle de iyi anlaşamasın mı? Sanji’nin East Blue dövüşleri hariç dövüşü yok daha.

Sanji dini sözler sallıyor ya haklısın. Plot armorla bacak yakıp “Baharat şeytandan kipssss” yapıyor.
Kaku ile Jyabura arasındaki Douriki farkı çok az. :D ve Hareket halindeyken Tekkai kullanan tek CP9 üyesi Jyabura adamı havada avlıyor. Hemen hemen aynı güçteki Kaku'yu Zoro anca 9 kılıç ve 3 tane bedenle kesebiliyor. 1 Sanji 3 Zoro eder mi diyelim artık? xD

Bunu sen yazınca haterlık oluyor. Sanjiyle alakalı olumlu yorum sayın bir elin parmaklarını geçmez. :D
Baya var aslında. Sen görmek istediğini görüyorsun sadece.

Sanji'yi savvunmak için sunulan argümanlar da ayrı komik. Ya hater oluyorlar, ya hakaret ediliyor, ya da Zoro örneği veriliyor. :) Mangadan kanıtlar sunan kişi sayısı nadir.

Aşçı diye yanıyor. Ulan bu seride her karakter üzerinden böyle örnek verebilirsin. Hala felsefe falan filan. İnsanlar görmek istediğini görünce böyle oluyor. :)

Zoro'yla kapışamaz bu konuda.Reis gibi her şeyin nefesini hissedip Daz'ı teklemek gibi bir olayı yok Sanji'nin.Ki Zoro'nun serideki felsefik sözleri çok daha fazla yani :D
Plot armorla ruhundan ya da kılıcın lanetinden ashurayı çıkarmak>>>>bacağını yakmak bu arada.

Zoro'nun eziklendiği her konu da Sanji'yi öne sürüp oradan vuralım bari diyenler şimdi Sanji'nin konusunda Zoro konuşulunca "Zoro no oloko yov" çekmeye başlamış çok güzel hareketler bunlar devam. :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık