Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174

Üye silindi 1004

East Blue serinin %70'i etmiyor yalnız. Ayrıca senin mantıkla gidelim, Sanji olmasa da Grand Line'dan sittin sene çıkamazlardı. Bir de seride bakıyoruz rotacısını bilmediğimiz bir sürü tayfa var Yeni Dünya'da bile istedikleri gibi takılıyor, Barto'lar falan. Rotacılık, doktorluk gibi gerçek hayatta çok önemli olmasını beklediğimiz şeyler maalesef seride pek o kadar da önemli değilmiş demek ki.
70’iyle sadece East Blue kastetmedim zaten. Grand Line da dahildi. Sanji olmadan deli yol alırdı bizimkiler. Sanji kim Allah aşkına? Nami olmasa Lobby de tayfanın yarısı ölecekti Sanji işini yapmadığı için.

Üye silindi 1004

Sanji’nin Arlong arktan beri seyir zevki yüksek dövüşü yok. İçler acısı bir karakter.

Üye silindi 1004

Tam bir dövüş sayılmaz ama en iyi rakibini net Gin'di...
Tansiyon çok fazlaydı burada. Suyun içinde çektiği işkence falan derken. Herkes balık adamları üst düzey insan görürken, eğlencesine zorbalık yaparak dövmesi acayip gazdı. Gin’le olan dövüş görsel şölendi zaten ve altı baya dolu bi dövüştü. Bu ikisinden başka “müthiş gücünü” dövüştürmedi adi aşçı.

Yav gene Sanji düşmanlığına başlamışsın, Zoro bile olsa burda sana fazla ileri gidiyosun diyecek ayrıca en keyifli kavgalar Sanjininkilerdir.:at:
Kırmızı başlıklı kızın kurdunu dövmesi pek eğlenceli değil ya kusura bakma. Ya da iyi kalpli bir okamayı dövmesi de hiçbir şey ifade etmiyor. Şekilsiz aslanla olan dövüşü de acayip çöp. Jinbei yanında yokken deniz kestanesi dövecek güçte değil.

Üye silindi 1004

Sanji bu serideki dövüşleri en zevk veren karakterlerden biri yahu.Belki de birincisi.Bu kadar haterlık biraz fazla gibi.
Karşısındakilerin tipine rağmen nasıl zevk alıyorsunuz? Ben Bon’a ne zaman tekme atsa üzülmüştüm. Kurt zaten ayrı çöptü şaka gibiydi şaka. Sanji havayı dövse daha zevkli olurdu. WCI boyunca teleport olup kaçması East Blue dövüşleri hariç tüm dövüşlerinden daha zevkliydi. Nami’nin diken kazık kadınla olan dövüşü daha zevkli Sanji’nin iki dövüşü hariç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık