Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174

Üye silindi 1004

Ya bu Sanjinin hocası demire vurdumu ayağının izi çıkıyo iki tekmeyle hallederdi Dazı, bide üstüne Zeff flashbacki izlerdik bizde lakin Bon Zoroyu bi deldimi kuğu ayakkabılarıyla Zoro pert bayılır giderdi.
Hala Daz’ı iki tekmeyle indirirdi diyorsun Daz için. Aynı çeliğin kapı haline niye çizik atamadı o zaman Sanji? Franky abisi olmasa hayatta çıkamazdı orada. Franky kadar geliştirmemiş kendini.

MuzluYulafEzmesi

Ya bu Sanjinin hocası demire vurdumu ayağının izi çıkıyo iki tekmeyle hallederdi Dazı, bide üstüne Zeff flashbacki izlerdik bizde lakin Bon Zoroyu bi deldimi kuğu ayakkabılarıyla Zoro pert bayılır giderdi.
30 Ekim 2019 . Korsanfan'ın en korkunç Sanji fanatiği doğdu :eek:

Hangi tokadı? Ben tokat falan hatırlamıyorum?

Canısı Sanji iyi hoş aşçımız, sarışın aptal falan okay ama bu da NAMİ BE BİRADER. LUFFY-ZORO-NAMİ olay bu.

Arc içerisinde fayda sağlama açısından bakarsak Sanjinin rakibi olamaz Nami.

One Piece’in geneli açısından bakarsak Sanji’de Nami’nin rakibi olamaz.
Valla bra pek de umrumda olan bir konu değil doğrusu. İkisi de tayfanın vazgeçilmezi tutup da bu ikisini karşılaştırıp tartışmak anlamsız.

Çelik kesmek ya da parçalamak öyle kolay iş değil. Bak Zoro çeliği keseli kaç bölüm olmuş, Sanji efendi hala çeliğe zarar verebileceğini bile düşünemiyor. Daha adam bile kendine inanmıyor ama bazı fanları hala :)

Bu da çeliği kesmiş adam işte, fark belli :)

Üye silindi 1004

:respect:
Çelik kesmek ya da parçalamak öyle kolay iş değil. Bak Zoro çeliği keseli kaç bölüm olmuş, Sanji efendi hala çeliğe zarar verebileceğini bile düşünemiyor. Daha adam bile kendine inanmıyor ama bazı fanları hala :)

Bu da çeliği kesmiş adam işte, fark belli :)
Geçen yine tekmemle Daz’ı eziyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık