Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Trafalgar D. Water Law vs. Sakazuki

Kazanan Hangi Taraf Olur?

• Kullanılan toplam oy
    117
Konudaki tüm yorumlar amiral ezer yönünde, daha nasıl amirallerin hakkı verilecek?
Konuşulanlara değil konunun kendisini yorumladım. Bir iki süpernova amiral alamazlar. 2 tane sağ kol > amiral diyenlerde var Kata+Luffy vs Kaido konusunda. Bunlardan dolayı amirallerin küçümsendiğini düşünüyorum.

Konuşulanlara değil konunun kendisini yorumladım. Bir iki süpernova amiral alamazlar. 2 tane sağ kol > amiral diyenlerde var Kata+Luffy vs Kaido konusunda. Bunlardan dolayı amirallerin küçümsendiğini düşünüyorum.
Benim görüşüme göre amiral > iki sağ koldur, ama sağ kollar da çok güçlü adamlar, MF'de Marco-Ace-Jozu-Vista gayet amiral ve üstü adamlarla vs atabiliyordu. İki sağ kol>amiral demekte çok tuhaf bişiy göremiyorum ben.

Ha forumda Ace, Law, Fujitora gibi çok hakkı yenen ve küçümsenen isimler var. Ama Akainu bunlardan biri değil.

Akainu kolayca içlerinden geçer. Çerez niyetine yer.

Bu adam Filo Amirali. Denizcilerin şuanki en büyük gücü.

Son düzenleme:
Konuya çok enteresan yorumlar gelmiş. Seri başlayalı 21 sene olmuş, hala Luffy'nin yanına ona denk bir adam koyup amiral vs si açılınca tuhaf karşılanıyor. :dd

Law-Luffy alır diyenler ile Luffy vs Katakuri'de Luffy kazanır diyenler zaten aynı kişiler.

Ki bunların da bir kısmı arc başında Luffy, Big Mom'u alırken Sanji vs Katakuri döner diyordu.
:D Katakuri vs Luffy'de Luffy'e oy veren 100'ün üzerinde kişi vardı en son, burda ise daha ittifaka oy veren toplam 4 kişi var :D Çok erken yapıyorsun bu yorumu, biraz bekleseydin de anket dolsaydı yahu. Kimler neler demiş hemen bağdaştırmışsın, toplu analizlerini oy ve mesajlarla bezersen okurum şahsen çünkü safi gözlem ile yapılan çıkarımlar pek efektif olmuyor.

Law yerine ne bileyim bi' Inu verilse, bi' Neko verilse Luffy(Kata kapışması sonrası Luffy dikkate alınmaktadır) lehine atardım lakin şu basiretsizi koydunuz işi bozdunuz :| Allah getire Marco ya da Kata konulsa üzerinden geçerler derdim ama işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık